C. Middleton vestuvinės suknelės nėriniai - ir lietuvių dizainerės kolekcijoje

Kovo 27 dieną, Vilniaus Teatro Arenoje - „Inži“ mados namų haute couture 2014–2015 kolekcijos pristatymas.

Renginio metu bus demonstruojamos karališka prabanga alsuojančios vakarinės ir vestuvinės suknelės, kurias sukūrė drabužių dizainerė Ingrida Žitkuvienė.

Šiemet haute couture kolekcija dėmesį patrauks išskirtiniais audiniais – nėriniais ir šilkais, kurie pagaminti garsiuose Prancūzijos bei Italijos fabrikuose. Kaip teigia dizainerė, šioje kolekcijoje svarbiausiu sukurtų suknelių akcentu taps karališkieji Sophie Hallette rankų darbo nėriniai. Jie gaminami žymiausiame ir seniausiame Prancūzijos fabrike, gyvuojančiame nuo 1887 metų.

„InŽi“ nuotr.
Įspūdingi „karališkų nėrinių“ vardą pelnę S. Hallete nėriniai jau spėjo papuošti ne tik Kembridžo hercogienės, Didžiosios Britanijos princo Williamo žmonos Catherine Middleton vestuvinę suknelę. Jais buvo dekoruoti ir žymiausių mados namų, tokių kaip „Christian Dior“, „Giorgio Armani“, „Elie Saab“, „Prada“, „Bottega Veneta“, „Brioni Valentino“ ir „Givenchy“, drabužiai. Šiemet šie nėriniai papuoš ir I.Žitkuvienės kolekciją.

Kalbėdama apie jos sukneles puošiančius audinius dizainerė neslepia susijaudinimo: „Nėriniai juk yra romantikos, meilės, svajonių ir moteriškumo simbolis. Manau kiekvienai moteriai jie asocijuojasi su vestuvėmis, o ši šventė – svarbiausia diena mūsų gyvenime. Aš labai vertinu aukštą Sophie Hallette nėrinių kokybę ir jų istorinę vertę, ilgaamžę patirtį, jau kelis šimtus metų perduodamą iš kartos į kartą. Esu laiminga, kad šiandien šiais nėriniais jau gali puoštis ir Lietuvos moterys. Trokštu, kad mano kolekcija tai dar labiau paskatintų“.

„InŽi“ nuotr.
Pasak dizainerės, šių metų kolekcijos pristatymo renginys alsuos ypatinga praėjusio laikmečio dvasia: „Vestuvinių ir vakarinių suknelių kolekcijos pristatymas bus apipintas romantiškuoju XIX-ojo amžiaus pabaigos laikotarpiu, kuris, manau, ne vienam asocijuojasi su ištaiginga prabanga, skoniu ir išskirtine kultūra. Bus sukurta unikali renginio atmosfera, kiekvieną dalyvį nuplukdysianti į tą nuostabų ir žavų amžių, iš kurio grįžti pašauks mano naujausia suknelių kolekcija. Tai bus Prancūzijos, Italijos ir Lietuvos sintezė, kuri atsiskleis per sukneles ir XIX amžiaus pabaigos laikmečio atmosferą. Renginyje bus sujungtos praeities tradicijos ir šiandieninės mados tendencijos.“

„InŽi“ nuotr.
Antrus metus iš eilės vyksiančiame renginyje bus pristatyta apie 40 prabangių vakarinių ir vestuvinių suknelių. Tikimasi, kad jame dalyvaus daugiau nei 500 žinomų ir įtakingų Lietuvos žmonių.

"InŽi" mados namai – profesionalias dizaino ir drabužių siuvimo paslaugas teikianti įmonė, įsikūrusi 2009 metais. Nuolatos pristatomos drabužių kolekcijos sulaukė didelio pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, kitose šalyse. „InŽi" puošia moteris ne tik proginėmis, vestuvinėmis suknelėmis, bet ir kasdienine išskirtine apranga.

„InŽi“ nuotr.

Nuotraukos: Eglė Pinikienė,
Šukuosena: Valerij Gigevič,
Makiažas: Giedrė Marcinonytė,
Stilius: Ingrida Žitkuvienė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis