Koks vestuvinis ir vakarinis įvaizdis madingas šįmet (FOTO)

Kiekviena moteris nori atrodyti nepakartojamai ir pražysti gražiausiais moteriškumo žiedais, tad naujausioje dizainerės Ingridos Žitkuvienės kolekcijoje nesunku rasti sau patinkantį apdarą – nuo prašmatnių vakarinių iki vestuvinių suknelių.

Mados namų „InŽi“ 2014–2015 m. houte couture kolekcija skirta svajingai, romantiškai, entuziastingai ir gyvenimo džiaugsmo kupinai moteriai, mylinčiai gėles ir dievinančiai natūralias spalvas, gamtos potėpius. Šį kartą kolekcijos modeliai puošti garsiaisiais „Sophie Hallette“ nėriniais. 

Apie kolekcijos pristatyme dalyvavusius įtakingus svečius skaitykite čia:  Įvertinkite: lietuvaitės mados renginyje spindėjo prabanga

„Pasaulyje garsus nėrinių fabrikas, gyvuojantis jau nuo 1887 metų, išsiskiria tuo, kad visi nėriniai jame gaminami rankomis, pasitelkiamos senosios tradicijos ir naudojamos beveik prieš du šimtmečius sukurtos specialios staklės. „Sophie Hallette“ nėriniai papuošė ne tik Kembridžo hercogienės Catherine Middleton vestuvinę suknelę, jais buvo dekoruoti ir žymiausių mados namų („Christian Dior“, „Giorgio Armani“, „Elie Saab“, „Prada“, „Bottega Veneta“, „Brioni Valentino“ ir „Givenchy“) kūriniai. Labai džiaugiuosi, kad šie prabangūs nėriniai šiemet puošia ir mano kolekcijos drabužius“, – sako mados namų „InŽi“ dizainerė Ingrida Žitkuvienė.

Pasak I. Žitkuvienės, nuotakos šiais laikais neretai renkasi nėriniais puoštus vestuvinius apdarus. Nėriniai suteikia prabangos pojūtį, daugeliui jie asocijuojasi su moteriškumu. Tai gamtos simbolis, juk juose dominuoja ir lapeliai, ir gėlių žiedai, ir gamtos motyvai, ir spalvos. „Pavyzdžiui, voratinkliai – jie tikrieji gamtos nėriniai, o mes, žmonės, galime visa tai atkartoti pasitelkdami savas technologijas. Nėriniai toks puošnus audinys! Jų gėlėtumas atspindi moteriškumą ir trauką gamtai“, – nėrinių paklausą aiškina dizainerė.

"InŽi" kolekcija
DELFI / Tomas Vinickas

O kaip derėtų vilkėti iš nėrinių siūtus ar jais dekoruotus drabužius? „Nuotakoms visada rekomenduoju rinktis arba kūno spalvos apatinius, arba klijuojamus, kurie neišryškėja ir nesimato po nėriniuotomis suknelėmis. Gražiau, kai ant nuogo kūno aiškiai matosi nėrinių raštai ir kai netrukdo jokios papildomos linijos, sukeliančios prastumo įspūdį“, – kalba I. Žitkuvienė.

"InŽi" kolekcija
DELFI / Tomas Vinickas

Mados namų „InŽi“ dizainerė atskleidžia, kad šįmet vestuvėse dominuoja įvairios spalvos: mėlyna, žalsva, rožinė, be abejo, nenuklystama ir nuo klasikinių pieno baltumo ar šampano atspalvių. Siluetai gali būti įvairūs – žuvytės formos ar skraidančio šilko suknelės, kurias labiausiai mėgsta ir dizainerė. Besirinkdamos vestuvių įvaizdį moterys šiais laikais derina prabangą, eleganciją ir paprastumą. Jos nori atrodyti paprastai, bet ne prastai ir prašmatniai, todėl dažniausiai vestuvinėse suknelėse yra naudojami nėriniai. Jie sujungia paprastumą, prabangą, grožį su elegancija, o romantiką su kasdienybe.

"InŽi" kolekcija
DELFI / Tomas Vinickas

"InŽi" kolekcija
DELFI / Tomas Vinickas

Nuotakoms, kurioms ieško neeilinio vestuvių įvaizdžio, I. Žitkuvienė siūlo švelnią pastelinę rožinę, žalsvą, melsvą spalvas, persipynusias su tamsesnių tonų akcentais, neiššokančiais iš bendro konteksto, bet suteikiančiais suknelėms kitoniškumo. Tokios suknelės be galo įspūdingos ir būtent naujoje „InŽi“ kolekcijoje dalis kuriamų vestuvinių suknelių ir yra tokių spalvinių derinių. Taip pat originalios nuotakos suknelę gali išmainyti į stilingą vestuvinį kostiumėlį.

"InŽi" kolekcija
DELFI / Tomas Vinickas

Artėjant vasaros sezonui dažniau prabylame ne tik apie vestuves, bet ir išleistuves. Kuo pasipuošti dizainerė rekomenduoja šia proga? „Siūlyčiau merginoms daug neišlaidauti, nes šiuo metu madinga beveik viskas. Verčiau rinktis ne šio sezono mados klyksmą, kaip oda ar ryškios detalės, bet ieškoti sau tinkančios ir patinkančios suknelės, nes tik tada, kai mergina jaučiasi graži ir pasitiki savimi, ji atrodo nuostabiai“, – pataria ką tik naujausią 2014–2015 m. aukštosios mados  kolekciją pristačiusi I. Žitkuvienė.

Video iš renginio:

Daugiau nuotraukų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis