Pavasarinė mados mugė - norintiems įsigyti pigiau

Balandžio 18-19 dienomis, pirmą kartą Vilniuje, „Radisson BLU Hotel Lietuva“ viešbutyje vyks „Fashion bazaar“ mados mugė, kuri po vienu stogu sukvies visus mados mylėtojus. Pavasariu dvelkiančiame renginyje susivienys visi stiliaus bei mados kūrėjai ir pakvies lankytojus pasiruošti šiltajam sezonui atsinaujinant ir nuspalvinant savo spintą nauju drabužiu ar aksesuaru!

„Mada po vienu stogu“ – taip skamba „Fashion bazaar“ mugės šūkis, reiškiantis, kad kiekvienas mados mylėtojas ar jos „medžiotojas“ atras viską, ko ieškoje vienoje vietoje.

Organizatorių nuotr. E. Sidaro modelis
Dizainerė Ingrida pabrėžia dar kelis šios mugės privalumus: „Svarbi yra ne tik viena mados erdvė, bet ir platus prekių asortimentas. Žmonėms nereikės daug vaikščioti, tam, kad atrastų tai, ko jie taip ilgai ieškojo - apyrankės, rankinės ar suknelės. Bus galima sutikti ir daug bendraminčių, besidominčių mada. „Nesikandžios“ ir mugės kainos, kurios bus prieinamos visiems, o antrąją dieną – ir su didesnėmis nuolaidomis. Garantuoju, kad šiemet renginys bus tikrai nuotaikingas ir sukurs pakilią nuotaiką artėjančioms šventėms“.

Organizatorių nuotr. I. Daugirdaitės modelis
Mados mugėje jėgas sujungs tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Vieniems tai atvers galimybę pristatyti save visuomenei, atrasti naujų pažinčių ar verslo partnerių. Kitiems bus puiki proga ištuštinti užsistovėjusią drabužių spintą. Tretiems – būdas parduoti naujausias, pačių kurtas, drabužių kolekcijas už visiems prieinamą kainą.

Organizatorių nuotr.
Renginyje bus galima pigiau įsigyti žinomų „Canto“ ar „Inži“ mados namų kurtų kolekcijų drabužius taip pat daugelio kitų garsių Lietuvos dizainerių, tokių kaip Roberto Kalinkino ar Ievos Daugirdaitės darbų.

Organizatorių nuotr.
Organizatoriai džiaugiasi, kad šiemet mados mugėje ketina dalyvauti dar daugiau dizainerių, drabužių ir aksesuarų kūrėjų nei pernai.

„Esu nepaprastai laiminga, kad kasmet šis renginys sulaukia vis didesnio susidomėjusių žmonių antplūdžio. Auga tiek mugės dalyvių, tiek jos lankytojų skaičius. Tai rodo, kad tokių renginių Lietuvoje išties trūksta,“ – sakė, mugę organizavusios bendrovės UAB „Inlinen“ direktorė Ingrida Žitkuvienė.

Organizatorių nuotr.

„Fashion bazaar“ – jau trečią kartą organizuojama mados mugė, sulaukianti vis didesnio atgarsio ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėje Latvijoje. Pirmoji mados mugė vyko Kauno „Žalgirio“ arenoje, antroji - viešbutyje „Park Inn by Radisson Hotel“. Renginyje kasmet dalyvauja apie 70 dizainerių iš Lietuvos ir Latvijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis