Naujojoje lietuvių dizainerės kolekcijoje - drabužiai ir į darbą, ir į vakarėlį

Naują prekės ženklą pristatanti „Modi Du“ kūrėja Diana Vapsvienė: „Kolekcija bus skirta fatališkoms ir veiklioms miesto moterims“.

Savaitės populiariausi straipsniai:
- Kokios spalvos drabužiai pretenduoja tapti karščiausia šio sezono naujiena?
- Moterys po mastektomijos - meniniuose aktuose
- Mankšta žasto sričiai padailinti
- Kaip Beata natūraliais dažais margina kiaušinius

Pastarieji pusė metų Dianos Vapsvienės gyvenime buvo suskaičiuoti minučių tikslumu. Dvejus metus laisvalaikio drabužius vaikams ir jų mamoms kūrusi moteris nusprendė, kad iki šiol visiems gerai pažįstamo „Modi Du“ vardo jau nebeužtenka. Balandžio pabaigoje, iš karto po Velykų, D. Vapsvienė pristatys naują, brandų ir stilingą prekės ženklą „V. Desire“, skirtą veiklioms miesto moterims.

„Modi Du“ – jaunatviškas, žaismingas, iš dalies vaikiškas pavadinimas, o aš pamažu pradėjau kurti rimtesnius nei sportinės kelnės suaugusiems drabužius. Prie naujo stiliaus nebetiko senasis pavadinimas, todėl nusprendžiau ieškti naujo – solidesnio ir atspindinčio mano viziją“, – apie kūrybinius pokyčius kalba Diana.

V.Desire nuotr.

„V. Desire“ vardo drabužiai bus skirti moterims, panašioms į pačią dizainerę – šiek tiek griežtoms, kartais fatališkoms, dažnai užsispyrusioms, reiklioms ir norinčioms viską suspėti. Naujieji rūbai tiks puoštis ir į darbą, ir į vakarėlį, o pamažu po „V. Desire“ vardu prisiglaus ir laisvalaikio drabužiai, kurios D. Vapsvienė kūrė „Modi Du“ linijai.

Daug laiko ir pastangų kainavęs pasiruošimas

Prieš pusę metų kilusi idėja apie naują prekės ženklą netruko virsti realybe, tačiau iki kolekcijos pristatymo, įvyksiančio balandžio 22 dieną, buvo nueitas ilgas kelias.

„Pasiruošimo kolekcijai metu savo atsidavimu ir gebėjimais mane labiausiai nustebino mano komanda. Per tuos pusę metų jie sugebėjo ne tik nudirbti kasdienius darbus, bet ir sukurti 100 skirtingų drabužių podiumui. Be šių žmonių pagalbos nebūčiau nieko padariusi. Myliu, gerbiu juos ir tikrai nei vieno nepaleisiu“, – dėkingumo savo darbuotojams neslėpė Diana.

V.Desire nuotr.
Pastarieji mėnesiai moteriai davė ir daugiau pasitikėjimo savimi. Dizainerė neslepia, kad iki šiol nesijautė visiems įdomi, tad renginio organizavimo metu sulauktas rėmėjų dėmesys ir aplinkinių palaikymas Dianą įkvėpė siekti dar didesnių tikslų. „Gal be reikalo mes taip kuklinomės?“ – juokiasi moteris.

Paprašyta atskleisti, kokie gi bus tie naujieji „V. Desire“ drabužiai, dizainerė pasufleravo, kad dominuos ilgi sijonai ir aukšti juosmenys, ramios, žemiškos spalvos bei sudėtingos konstrukcijos.

„O štai kalbant apie švarkelius, yra labai daug sudėtingų detalių bei siuvinėjimo. Kadangi kiekvienas drabužis juos turės, tokios masinės gamybos, kaip anksčiau, nebegalės būti. Po kolekcijos pristatymo prekyboje atsiras dalis drabužių nuo podiumo, tačiau didžioji dalis kolekcijos bus vienetiniai drabužiai“, – sako Diana, tačiau nuramina, kad šiam pavasario-vasaros sezonui drabužių užteks visoms.

V.Desire nuotr.
Kolekciją pristatys garsios moterys

Mados renginio, vyksiančiame Vilniaus menų fabrike „Loftas“, metu naujausios kolekcijos drabužius demonstruos Lietuvoje gerai žinomos ir iš žurnalų viršelių ar televizijos ekranų pažįstamos moterys – modeliai, šou verslo atstovės, verslininkės, garsių šalies sportininkų žmonos. Pačios dizainerės atrinkti modeliai ant podiumo žengs net 60 kartų.

„Labai džiaugiuosi mergaičių geranoriškumu, nes didžiosios dalies jų iki kolekcijos pristatymo nepažinojau. Labai smagu, kad jos manimi pasitikėjo, nors ir nepažinojo. Nei viena nepasakė, kad drabužis jai nepatinka ir su juo ji ant podiumo neis. Taip pat, girdėjau ne vieną komplimentą, kad kai kurios jų atrado ilgai ieškotą naują savo stilių. Tai – geriausias komplimetas ir įvertinimas“, – bendradarbiavimu su garsiomis moterimis džiaugėsi D.Vapsvienė.

V.Desire nuotr.
Pagrindiniu kolekcijos veidu tapo muzikos vadybininkė Neringa Zeleniūtė. „Neringa visuomet buvo panaši į mane – griežtoji fėja, fatališka ir charakteringa moteris bei karjeristė. Ji puikiai atskleidžia kolekcijos charakterį“, – komplimentų savo kolekcijos modeliui negailėjo Diana.

Kūrybos variklis – asmeninis gyvenimas

Kalbant su Diana apie jos naująją kolekciją, tema netruko pasisukti apie asmeninį gyvenimą, nes būtent jis įkvėpia moterį kurti. Gal dėl to jau kelerius metus darbas ir asmeninis gyvenimas neturėjo aiškios ribos. Panašu, kad ji neatsiras ir dabar. Kartu su Diana kiekvieną dieną dirba jos vyras, sesuo ir tėtis.

„Taip, mano darbinis gyvenimas yra mano asmeninis gyvenimas. Per tuos dvejus metus neturėjome gyvenimo už „Modi Du“ sienų. Neturėjome nei šeštadienių, nei sekmadienių, buvo rytas ar vakaras, bet mes visada su vyru dirbome“, – apie pirmuosius verslo metus kalbėjo D. Vapsvienė.

V.Desire nuotr.
Moteris tvirtina, kad būtent gražūs tarpusavio santykiai su vyru buvo jos verslo sėkmė ir įkvėpimas. „Jo palaikymas, požiūris į mane ir mano veiklą yra labai svarbus. Jei ne mano vyras ir jo tikėjimas manimi, manau, kad aš nebūčiau nieko net pradėjusi“, – asmenine ir verslo sėkme džiaugėsi Diana. Tad natūralu, jog po metų veiklos dizainerės vyras prisijungė prie komandos ir tapo įmonės vadovu. Taip nuo moters pečių nukrito daugybė su kūryba visai nesusijusių darbų. „Visą savo dėmesį ir jėgas dabar galiu skirti naujajai kolekcijai, juolab, kad vos ją pristačiusi, pradėsiu galvoti apie rudeniui ir žiemai skirtus drabužius ir jų pristatymą“, – kalbėjo į darbų sūkurį įsisukusi D. Vapsvienė.

Interviu su dizainere D. Vapsviene:
https://www.youtube.com/watch?v=dlDX7kJ9gmA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis