Stilingoms moterims - elegantiškos I. Serapinienės rankinės (FOTO)

Dizainerė Irena Serapinienė pristatė naują rankinių kolekciją „Gervė“. Šis paukštis tapo kolekcijos simboliu, nes išsiskiria elegancija, grakštumu, subtilumu, o visa tai artima ir moterims, kurios renkasi I. Serapinienės kūrybą.

Populiariausi šių dienų straipsniai:
- Kokie džinsai madingi pavasarį
- Trys stangraus pilvuko draugai
- Karalienių grožio paslaptys ir jaunystės receptai
- Meksikietiška sriuba

Dizainerė pasakojo, kad naujosios kolekcijos rankinės skirtos svajojančioms moterims, kurioms rankinė - lengvumo, dalykiškumo, subtilumo, estetikos ženklas. I. Serapinienė pabrėžė, jog kurdama rankines „Sirena“ siekia, jog šios džiugintų spalvomis, būtų patogios, o rankų darbas garantuotų kokybę ir šilumą, skirtą kiekvienai rankinei.

DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Šįmet dizainerė vėl keliaus į širdį užbūrusią Japoniją, padiktavusią daugybę naujovių darbo ir kūrybos srityje. Rankinių autorė sakė, jog grįžti į Japoniją paskatino ateities vizijos: „Japonams mes patikome, kalbame apie bendrumus, apie tolesnius verslo planus, tad kvietimas dar kartą pasirodyti Japonijoje – man buvo didelis komplimentas, pripažinimas ir nelengvas iššūkis.“

DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Dizainerės požiūriu, kartais, kad suvoktum tikrąją daiktų vertę, juos reikia ne tik pamatyti, bet ir pajausti, paliesti. Naujausios mados tendencijos, skubančio gyvenimo pulsas, suteikia ir naują požiūrį, skatina kurti grožį ir patogumą, pritaikyti tobuliausias odos amato tradicijas. 

Asmeninio archyvo nuotr.

Pasak autorės, jos kūrybiniai sprendimai skirti individualumą ir subtilumą vertinantiems žmonėms.

DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Dizainerė su šeima
Asmeninio archyvo nuotr.

Daugiau kolekcijos nuotraukų - fotoalbume:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis