K. Rimdžiaus naujojoje kolekcijoje - drabužiai, tinkantys visoms figūroms

Šiandien stilisto K. Rimdžiaus pavasario–vasaros suknelių kolekcija pasiekė parduotuvių lentynas.

Populiariausi šių dienų straipsniai:
- I. Norkutės-Žvinienės gulimoji dieta: per savaitę - minus 2 kg
- Astrologė Rima: Merkurijus Dvyniuose - naujienų lietus
- Karalienių grožio paslaptys ir jaunystės receptai
- Trupininis obuolių pyragas

Tai yra ketvirtoji drabužių moterims kolekcija, kurią garsus stilistas pristato kartu su butiku „Decolte“. Šį sezoną, nusprendęs pristatyti dešimt suknelių, Kęstas Rimdžius pasakoja plačiau.

“Tikriausiai vienas svarbiausių šios kolekcijos akcentų - derinamos skirtingos audinių faktūros. Kolekcijoje dominuoja aukštos kokybės plonyčiai šilko trikotažai, peršviečiama medvilnė, kupra, šilkas, kurį specialiai šiai kolekcijai marginome Italijos fabrikuose. Man labai svarbu kaip rūbas atrodo, kokį formuoja siluetą – visas sukneles matavome ant skirtingų dydžių moterų ir konstravome taip, kad ta pati suknelė tobulai tiktų visoms figūroms,“ - kalbėjo Kęstas Rimdžius.

Kolekcijoje dominuoja šviesios pastelinės spalvos, elegantiški ir moteriški siluetai. Derindamas skirtingų faktūrų audinius, dizaineris stengėsi sukurti plazdančius drabužius, skirtus vakarui, dienai ir paplūdimiui. Kolekcijos suknelės pavadintos moteriškais lietuviškais vardais, kuriems K. Rimdžius skiria ypatingą dėmesį ir atskleidžia savo įkvėpimo šaltinį.

“Mano kolekcijos įkvėpimas - dešimt skirtingų moters charakterių. Kartais jį nerūpestinga miesto stileiva, kartais stipri verslo moteris, stovinti prieš didelę auditoriją, o vakare ji dieviška vakarėlio žvaigždė. Viena vertus tai yra skirtingos nuotaikos ir įvaizdžiai, kita vertus – visos moterys moka į juos įsikūnyti. Tokia yra mano kolekcija – skirtingos suknelės, skirtingoms progoms ir įvaizdžiams, tačiau sujungtos į vientisą liniją,” – džiaugėsi stilistas K. Rimdžius.

Kolekcijos veidu tapo pasaulinio garso modelis Agnė Končiūtė, kurios biografijoje įspūdingas mados savaičių ir darbo su pasauliniais prekiniais ženklais sąrašas.

Ketvirtoji “Kęstas Rimdžius for Decolte” suknelių kolekcija pasieks parduotuvių lentynas gegužės 15 dieną.

Kolekcija:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis