Romantiškos R. Kalinkino idėjos vasariškam įvaizdžiui (FOTO)

Šmaikščios kelionės po tolimas, magiškas ir egzotiškas vietas – štai, kas įkvėpė dizainerio Roberto Kalinkino „cruise“ kolekcijos fotosesiją. Trapi, švelni šokėja ir didžiulis ją lydintis paukštis – ši pora skamba tarsi iš pasakos. Tačiau žinomai balerinai Simonai Paciukonytei įsikūnijimas į vaidmenis bei darbas prieš kameras nėra naujiena, tad ir naująjį partnerį ji priėmė kaip savą.

„Pakvietėme fotografuotis Simoną, nes mane žavi jos plastiškumas, grakštūs judesiai. Mintyse turėjau personažą, kurio noriu: stipri, bet gracinga, šiek tiek pasiutusi ir žaisminga moteris. Visų pirma norėjau parodyti ne šokėją, bet moterį ir jos istoriją“, – šypsosi dizaineris R. Kalinkinas.

R. Kalinkino modelis, „FFakers“ nuotr.

Pasak dizainerio, fotosesijos idėja – vidurvasario nuotykių istorijos. „Šiose nuotraukose – „cruise“ kolekcijos dalis, tad ji skirta mėgavimuisi – atostogomis, šiltais vakarais ar seniai matytų draugų kompanija. Nenorėjau tipinio „romantiško vasariško“ įvaizdžio, tad pasirinkome neįprastą, egzotišką foną. Didžiulė stručio iškamša atrodo keistai, tarsi ne vietoje, tačiau modeliui nuotraukose jis – geriausias bičiulis, nuotykių ir kelionių partneris. Tai – ir ženklas į viską žvelgti laisvai, su lengva ironija, humoru – ne pernelyg rimtai.“

Skaitomiausi straipsniai:
Ar vyras bus ištikimas, parodys jo gimimo data
Naujausios virtuvės interjero tendencijos
Ramintos grožio pokyčiai: iš mokinukės į Holivudo gražuolę (FOTO)
14 naudingų patarimų šeimininkėms
Muilo gamintojai: koks muilas labiausiai puoselėja odą + Naminio muilo receptas
10 aprangos taisyklių: kaip užmaskuoti pilvuką

R. Kalinkino modelis, „FFakers“ nuotr.

R. Kalinkino modelis, „FFakers“ nuotr.

R. Kalinkinas pripažįsta, kad strutis padiktavo ir paties fotosesijos proceso nuotaiką: „Visiems – nuo vizažistės iki fotografių – buvo smalsu tyrinėti iškamšą. Greičiausiai nei vienas mūsų realaus šio gyvūno iš taip arti nėra matęs. Daugiau nei dviejų metrų milžinas futbolininko kojomis ir plieno snapu – tai išties įspūdingas ir žavus paukštis.“

R. Kalinkino modelis, „FFakers“ nuotr.

Kolekcijoje dominuoja ryškūs, spalvingi audiniai, transformuojami rūbai – juos galima dėvėti bent trimis skirtingais būdais. Kaip įprasta „Robert Kalinkin“ kolekcijoms būdinga asimetrija, universalumas ir siluetai, kurie gatvėje priverčia atsisukti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis