Ar visada suknelėms reikia papuošalų?

Suknelė moteriškumo ir elegancijos simbolis. Yra priimta, kad ji turi būti derinama ne tik su makiažu, šukuosenomis ar bateliais, bet ir papuošalais.

Šių dienų skaitomiausi straipsniai:
- 7 produktai, kurie valo organizmą geriau už bet kokius vaistus
- Italijoje 3 metus gyvenanti Ugnė: lietuviai čia gali kalnus nuversti
- Frinė – graikų hetera, teista už apsinuoginimą
- Fengšui prognozės visai savaitei
- Kepti varškėtukai

„InŽi“ mados namų įkūrėja Ingrida Žitkuvienė sukūrė sukneles, kurioms nėra reikalingi papuošalai.

Fotografai: Monika Gustainytė ir Tomas Viršilas

Dizainerė teigia, kad šią idėją jai pametėjo kasdieniai pavyzdžiai: „Merginos ir moterys, įsigijusios sukneles, suka galvas besirinkdamos papuošalus, kurie derėtų prie suknelės audinio, dizaino ir spalvų, todėl daugelis pridaro klaidų besistengdamos priderinti juos suknelei. Neretai jie būna per ryškūs, per masyvūs ir užgožia visą suknelės grožį, siekdama to išvengti ir norėdama padėti kiek sutaupyti sukūriau sukneles, kurios puikiai atrodo ir be papuošalų“.

Fotografai: Monika Gustainytė ir Tomas Viršilas

Ingrida Žitkuvienė pataria labiau atsižvelgti į suknelės dizainą ir rinktis tik reikalingiausius aksesuarus: „Kartais suknelės būna sukurtos taip, kad joms nėra reikalingi aksesuarai, būtent tokios yra ir mano suknelės. Gėlių vainikai gaubiantys kaklą ar žiedlapių raštais numarginta krūtinė, gali būti puikus sprendimas, siekiančioms išsiskirti ne prašmatniu aksesuaru, bet ypatingu suknelės dizainu.

Fotografai: Monika Gustainytė ir Tomas Viršilas

Suknelės, kurioms nereikia papildomų aksesuarų yra patogios, lengvos, ypač išsiskiriančios. Jas dėvint nereikia sukti galvos, saugant papuošalus, jos labiau priglunda prie kūno ir leidžia laisviau judėti!“

Fotografai: Monika Gustainytė ir Tomas Viršilas

„Inži“ mados namų įkūrėja Ingrida Žitkuvienė primena, kad visų svarbiausia yra paprastumas, vedantis tobulumo link, todėl šios suknelės yra būtent tokios. Remdamasi šiuo posakiu dizainerė linki visoms moterims būti skoningoms ir stilingoms ne tik su papuošalais, bet ir be jų.

Fotografai: Monika Gustainytė ir Tomas Viršilas

Makiažas: Monika Poškutė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis