Stipriai šiuolaikiškai moteriai - švelnus moteriškas įvaizdis

Dizainerė Violeta Sūdžiuvienė naujam sezonui pristato naują drabužių kolekciją, kur neatsisako savo vizitinės kortelės - moteriškumo ir griežtų linijų.

Skaitomiausi straipsniai:
- Lietuvių dizainerės - apie madingiausius vėsiojo sezono akcentus
- Gražina Baikštytė: džiaugiuosi, kad tai atradau
- Prognozės savaitei: dvi dienos bus neįtikėtinai puikios
- Aktorės, kurios ir nebūdamos gražuolės sulaukė sėkmės
- Vengriškas aguonų štrudelis

Lietuviškas prekės ženklas „bliss“ šiuolaikiškoms moterims atpažįstamas iš griežtų linijų, asimetriškų sprendimų, natūralių medžiagų, moteriškumu ir švelnumu atsiduodančių kūrinių. Šį kartą dizainerė neatsisako savo pamėgtų vizijų ir dar kartą pristato moters siluetą, pripažintą visame pasaulyje. Švelnių medžiagų ir šiltų spalvų derinys kuria natūralią moteriškumo prigimtį – misiją visuomet būti elegantiška ir gražia.

"Bliss" nuotr.
Pagrindinė rudens-žiemos kolekcija suskirstyta į tris dalis: dalykinė apranga, laisvalaikio ir vakarinė apranga. Šie trys tipai išsiskiria spalvų deriniais ir medžiagomis. Dalykiniai drabužiai šiek tiek uždaresni, griežtų formų ir subtilūs. Jų spalvų gama nemirga, pasirinktos daugiausiai vienspalvės medžiagos, suteikiančios moteriai subtilumo ir kategoriškumo.

"Bliss" nuotr.

Tai pati stipriausia kolekcijos dalis, nes ir visa kolekcija orientuota į aktyvią ir veiklą šiuolaikišką moterį. Kolekcijos idėja sako, kad net ir dalykiniuose susitikimuose, posėdžiuose moteriai svarbu elegancija, patogumas ir praktiškumas. Todėl net ir aptemptiems ir net dar labiau pasitempti priverčiantiems drabužiams pasirenkamos lengvos ir švelnios medžiagos, tokios kaip medvilnė, vilna, šilkas.

"Bliss" nuotr.
Laisvalaikio apranga naujoje kolekcijoje yra tikras rudens ir žiemos atspalvių žaismas. Naudojamos šiltos, žemiškos spalvos. Šiuose drabužiuose – daugiau akcentų, juos labiau tinka vilkėti derinant su įvairiais originaliais aksesuarais.
"Bliss" nuotr.

Na o vakarinė apranga pateikia dailius, žemiškus šiltus atspalvius, čia vyrauja asimetrija, pabrėžiamas medžiagos lengvumas, kuris kartais lyg netyčia atidengia moterišką nugarą ar petį. Subtilu, elegantiška ir moteriška.

"Bliss" nuotr.

Naujosios kolekcijos drabužiai derinami su įvairias aksesuarais. Dizainerė V.Sūdžiuvienė savo klientėms siūlo originalius rankų darbo aksesuarus. Prie dalykinių kostiumėlių ir sijonų puikiai pritiks odiniai žemiškų spalvų diržai, pabrėžiantys moterišką taliją ir suteikiantys šiek tiek žaismingumo oficialiai aprangai.

Vakarui galima išsirinkti kiek puošnesnes apyrankes, akcentais tampančius auskarus iš natūralių medžiagų.

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis