L.Salasevičius: žinau, ką nuotaka turi išryškinti labiausiai

Vieną žinomiausių šios vasaros nuotakų Katažyną Zvonkuvienę papuošęs dizaineris, stilistas ir kirpėjas Liutauras Salasevičius nė pats tiksliai nesuprato, kaip tapo daugelio besiruošiančių tekėti merginų svajone.

Skaitomiausi šių dienų straipsniai:
- Anticeliulitinė dieta, padėsianti atsikratyti ir vidinių riebalų
- E. Žiūkaitė: esu nusiteikusi prieš skyrybas, bet jei kito kelio nėra, ateina ramybė
- Stipriai šiuolaikiškai moteriai - švelnus moteriškas įvaizdis
- Medikai sunerimę: plinta diabeto epidemija – žmonės netenka regėjimo, kojų, inkstų
- Bulvių plokštainis su varškės–kefyro pagardu

Kiekviena jo suknelė įspūdinga, savita ir nestokoja romantikos, o naujausią nuotakos įvaizdį Liutauras pristatys spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje vyksiančioje Išteku.lt vestuvių parodoje.

Asmeninio albumo nuotr.
Dirba ne dėl pinigų

“Vestuvinių suknelių mada nesikeičia taip greitai, kaip paprastų drabužių. Be to, aš nediktuoju madų, neseku tendencijų. Esu ne už madingas, bet stilingas vestuves, ir tai turi būti visame bendrame įvaizdyje”, - savo nuomonę išsakė dizaineris. Jis prasitarė, kad 2015 metų nuotakos įvaizdyje jis labiausiai norėtų išryškinti... kojas!

Asmeninio albumo nuotr.
Įdomiu įvaizdžiu, aštriais pasisakymais išsiskiriantis stilistas juokiasi, kad nesąs tas dizaineris, kuris griežtai pasako, kaip nuotaka turi atrodyti. Nuotakos nuomonė jam yra labai svarbi. 

“Tačiau jeigu pajuntu, kad mūsų nuomonės nesutampa, ir nuotaka atsiunčia suknelės viziją, kuri man visai ne prie širdies - iškart išsiskiriame. Noriu dirbti sau malonų darbą ir tikrai ne dėl pinigų”, - teigė L.Salasevičius.

Asmeninio albumo nuotr.
Nesupranta, kas nuomojasi

Išskirtinis Liutauro bendradarbiavimo su nuotakomis bruožas - visuma. Jis ne tik siūva suknelę, pataria kokius aksesuarus rinktis prie jos, kokias gėles derinti, bet ir daro šukuoseną bei makiažą jaunajai prieš vestuves.

Asmeninio albumo nuotr.
Dabar vis dažniau sulaukia ir klausimų dėl jaunikio, liudininkų ar pamergių įvaizdžio.

“Jeigu klausia dėl pamergių ar liudininkės, - visuomet padedu išrinkti medžiagas, patariu dėl spalvinės gamos. Žinoma, galima nuomotis, bet šito nelabai įsivaizduoju... Buvo toks atvejis, kuomet šalia nuostabiai atrodančios nuotakos atsistojo liudininkė su baisia ryškiai mėlyna suknele. Fotografė pasiskundė, kad net negali gerai fotografuoti - nes ta mėlyna užgožia viską. Teko užsitraukti nemalonę ir liudininkės paprašyti į fotosesiją nevažiuoti”, - prisiminė L.Salasevičius.

Nepatinka nepasipuošę svečiai

Beveik kas antra nuotaka tiek susidraugauja su stilistu, kad paskui jį kviečia į savo vestuves kaip svečią. Tiesa, Liutauras kaip įmanoma vengia šių kvietimų ir eina tik į labai artimų draugų šventes.

Asm. archyvo nuotr.
“Man vestuvėse gražiausia, kai žmonės tam ruošiasi ir pasipuošia. Visi, ne tik jaunieji. Kai pasiklausau kiek žmonės išleidžia vestuvėms - man silpna darosi. Svečiai turėtų tai įvertinti ir patys pasipuošti”, - patarė dizaineris.

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis