Dizainerė K.Kruopienytė: nesuprantu pamergių vienodomis suknelėmis

Jos kuriamos vestuvinės suknelės suprantamos ir patinka ne visoms merginoms, o dažniau į ją dėl stiliaus per santuoką kreipiasi būsimi jaunikiai!

Intelektualią madą kurianti dizainerė Kristina Kruopienytė spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje kartu su kitais žinomų 11 dizainerių pristatys išskirtinę vestuvinę suknelę, o šįkart atskleidžia savo požiūrį į vestuvių stilių, rašo isteku.lt.

T. Adomavičiaus nuotr.
Ieško originalumo

“Mano vestuvines sukneles reikia suprasti ir ji nėra paprastai nuskaitoma kiekvienam. Man labai daug reiškia konstrukcija, skiriu nedidelį dėmesį dekorui ir jeigu net ir naudoju nėrinius, o tai darau labai labai retai, jie būna panaudoti visiškai kitaip, nei tradicinėse suknelėse”, - paklausta apie savo kuriamą vestuvinę madą prabyla Kristina.

Pas ją dažniau kreipiasi nuotakos, kurios ir ieško netradicinio, originalaus ir kartais net galima pavadinti, drąsaus sprendimo.

Modelis: Sandra Gajauskaite "Image Group"; Stilius: Marius Stanevičius; Visažistė: Alinka Make Up
T. Adomavičiaus nuotr.
“Labai laukiu tokių klienčių, kurios, kaip ir aš, yra kitokio požiūrio, nes jos pačios savo vizijomis mane įkvepia. Mane žavi įvairūs paviršiai, faktūros, netikėti konstrukciniai sprendimai - norisi kurti išskirtines sukneles”, - prisipažįsta dizainerė.

Visos su nuometais

Ne tik nuotakos, bet ir jų šventės būna išskirtinės. Štai viena jaunoji, pasirinkusi K.Kruopienytės suknelę, vestuvių šventės stalus nuklojo juodomis staltiesėmis, o jos vestuvinė suknelė buvo puošta juodos odos detalėmis.

Prie kiekvienos savo kurtos suknelės Kristina pataria ir bendro įvaizdžio klausimais - kokias gėles, batelius ar net šukuoseną rinktis.

“Nors ir labai netikėtai nuskambės, šią vasarą visas savo nuotakas išleidau su nuometais. Aišku, tai buvo tik simbolis vestuvių ceremonijai, bet šį sezoną man jų norėjosi. Viena nuotaka pasirinko net rausvą veliumą!” - prisiminė dizainerė.

Papuošalus Kristina rekomenduoja rinktis labai atidžiai - vienos renkasi jos kūrybos, kitos savus, bet dažniausiai tai būna minimaliai puošnūs auskarai, apyrankė, o jei reikia prie suknelės, - pakabukas.

Modelis: Sandra Gajauskaite "Image Group"; Stilius: Marius Stanevičius; Visažistė: Alinka Make Up
T. Adomavičiaus nuotr.

Nesupranta vienodų pamergių

“Nemanau, kad yra toks tobulas suknelės variantas, kuris tiktų visiems figūrų tipams ir tokia spalva, kuri derėtų visoms, todėl tokių pamergių suknelių nesuprantu. Nereikia žiūrėti taip egoistiškai, kad jeigu draugės sutiko būti pamergėmis, aprengti jas taip, kaip tau patinka. Juk jos irgi nori pasipuošti tą dieną, tad užtektų tik aprangos kodo ir, manau, pamergės tikrai prisiderins, įsiklausys”, - pastebėjimus išsakė dizainerė.

Tiek vyrų, tiek moterų madą kurianti Kristina vestuvėms dažniau puošia jaunikius nei nuotakas. Devyni iš dešimties renkasi tradicinį kostiumo variantą, bet visad atsiranda ieškantys kitokių sprendimų.

“Labai priklauso nuo to, kur ir kada vyksta vestuvės. Jeigu tai pajūrys, kita šalis, dalis vyrų renkasi tik kelnes ir marškinius. Taip pat nemažai užsakymų būna tematinės aprangos - jūrinės, istorinės ar kitos. Niekad nedarome teatro ar cirko, nes tai yra ypatinga šventė, o nuotraukos liks visam gyvenimui, bet įsiklausome į pageidavimus”, - apie vyrų madą pasakojo K.Kruopienytė.

Ir nors lietuviai vyrai atrodo sukaustyti, suvaržyti, Kristina mano priešingai. Ji yra rengusi jaunikius, kurie rinkosi medines varlytes, plastikinius kaklaraiščius ar kitus netradicinius aksesuarus.

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis