Šilti paltai pagal jūsų figūros tipą (FOTO)

Oro temperatūra smuktelėjo dar keliais laipsniais žemyn, elegantiško lietpalčio jau nepakanka, laikas susisiausti į šiltesnį paltą. Kiekvienai moteriai aktualu, kad ne tik vidaus, bet ir lauko drabužiai tiktų jos kūno linijoms, paslėptų problemines zonas ir išryškintų pranašumus. Taigi, kokių siluetų paltai tiks jūsų figūrai?

Turinčioms platesnę apatinę kūno dalį (kriaušės figūra) šį sezoną pasisekė, nes vėl grįžta elegantiškų, liemenį išryškinančių paltų mada. Ties talija jie surišami diržu, o žemyn nuo juosmens krinta minkštomis klostėmis. Tokie paltai pabrėš jūsų moterišką figūrą ir užmaskuos apvalainus klubus. Kita gudrybė, kaip harmonizuoti kriaušės figūrą – rinktis dėmesį traukiančias detales viršutinėje kūno dalyje. Tai gali būti puošni segė, palto dekoracija, ryškus šalikas ar skrybėlė.

Paltas
Paltas "Rinascimento", 449 Lt / 130,04 Eur; Paltas "In Avati", 779 Lt / 225,61 Eur, APRANGA
A. Balvočiaus nuotr.

Šalikas 49 Lt / 14,19 Eur; Pirštinės 129 Lt / 37,36 Eur, APRANGA
Šalikas 49 Lt / 14,19 Eur; Pirštinės 129 Lt / 37,36 Eur, APRANGA
A. Balvočiaus nuotr.
Norinčioms užmaskuoti juosmens zoną rudenį ir žiemą taip pat nebus sunku rasti tinkamą paltą – vis dar populiarūs tarytum padidinti (oversized) siluetai ir kimono kirpimas. Platesni paltai be vargo paslėps atsikišusį pilvuką, o skulptūriška forma sukurs naują figūrą. Parduotuvėse „Apranga“ gausu šiltų įvairių spalvų ir audinių paltų, tiksiančių kiekvienos kūno linkiams. Jei įsigijote oversized paltą, prie jo derinkite siauresnes kelnes, pieštuko silueto ar mini sijonus, tai padės sukurti harmoningą įvaizdį.
Paltas
Paltas "In Avati", 679 Lt / 196,65 Eur, APRANGA
A. Balvočiaus nuotr.

Paltas
Paltas "In Avati", 699 Lt / 202,44 Lt; Skrybėlė; Pirštinės, APRANGA; Rankinė "Aldo", 199Lt / 57,63 Eur, ALDO.
A. Balvočiaus ir gamintojo nuotr.
Jei esate apdovanota smėlio laikrodžio figūra, drąsiai rinkitės ir trumpesnius, ir ilgesnius paltus. Jums tiks įvairios pūkinės striukės, tik nepamirškite liemens akcentuoti diržu – juk nesinori slėpti išraiškingos figūros. Šį šaltąjį sezoną itin madingi švelnūs pudros, kakavos, smėlio ir pilkšvi pustoniai, taip pat ryški violetinė, mėlyna, raudona, todėl atsisakykite įprastos juodos ir atraskite naujas spalvas.
Paltas
Paltas "Vila", 379 Lt / 109,77 Eur; Striukė "Sandro Ferrone", 259 Lt / 75,01 Eur, APRANGA
A. Balvočiaus nuotr.

Paltas
Paltas "In Avati", 799 Lt / 231,41 Eur, APRANGA; Srybėlė "Aldo", šalikas "Aldo", 59Lt/ 17,09 Eur, rankinė "Aldo", 229Lt / 66,32 Eur, ir batai "Aldo", 399Lt / 115,56 Eur, ALDO.
A. Balvočiaus ir gamintojo nuotr.
Toms, kurios turi ypač plačius pečius, verta rinktis ties šia vieta kuo mažiau akcentuotus paltus (kad pečių zonoje nesikirstų spalviniai blokai, nebūtų ryškių segių, didelių atlapų – viso, kas platina pečius). Nevenkite liemenuotų paltų ir striukių, tai sukurs moteriškesnės figūros iliuziją. Taip pat jums tiks ir tiesus siluetas, tačiau tuomet atkreipkite dėmesį, kad ties juosmeniu ar klubais būtų viena kita ryškesnė detalė, pavyzdžiui, kišenės ar užtrauktukai.
Paltas
Paltas "Rinascimento", 449 Lt / 130,04 Eur; Striukė "Vila", 409 Lt / 118,45 Eur, APRANGA
A. Balvočiaus nuotr.

Jeigu nurodyta kaina ir esanti ant gaminio etiketės skiriasi, teisinga yra nurodyta etiketėje.

Užsakymo nr.: PT_66119918

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis