D.Urbonavičiūtei mados tendencijos negalioja

Dizaino namų “Zoraza” kūrėja Daiva Urbonavičiūtė įsitikinusi, kad vestuvinė mada neturi būti madinga ar nemadinga - ji kuriama individualiai kiekvienai nuotakai.

Šių dienų skaitomiausi straipsniai:
- 4 vaikus turinti gydytojų šeima: vieną vaiką auginti sunkiau
- Šokėja R. Židonytė: jei galėčiau atsukti laiką atgal...
- Šeimos relikvijos - turtas ar grėsmė jūsų laimei?
- E.Rainys: baisiausias dalykas - priderintas jaunikis
- Orkaitėje kepti bulvių švilpikai

Todėl labai įdomu, kokią vestuvinę suknelę dizainerė pristatys vestuvių parodoje “Išteku.lt” spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje.

Jūsų kuriami drabužiai yra itin išskirtiniai ir originalūs. Ar ir nuotakos kreipiasi į jus ieškodamos įdomesnių sprendimų?

Nemanau. Sulaukiu visokiausių merginų, kurioms patinka mano stilius ir kurį jos apibūdina moterišku, kitokiu. O vestuvinių suknelių sukuriu visokių - ir klasikinio stiliaus, ir įdomesnių. Viskas priklauso nuo žmogaus, nuotaikos, jo charakterio. Netaikau taip, kad būtinai matytųsi mano braižas ar kažkoks modelis, o kuriu tai, kas tinka klientei. Jeigu norisi ypatingos - bus ypatinga, o jeigu prašo paprastos, išryškinančios figūros privalumus, tuomet kuriu tokią.
Sulaukiu prašymų, kad suknelė būtų pritaikoma ir antrai dienai ar kitai progai, tuomet darome ansamblį su atskira viršutine dalimi ir merginos džiaugiasi, kad gali nešioti.

Jūsų drabužiuose gausu detalių - ar ir vestuvinės suknelės su jomis?

Būna visokios, priklauso ir nuo to, kur vyksta vestuvės, didelės ar mažos... Viską ir derini.

Ar galima teigti, kad parodoje pristatysite 2015 metų jūsų stilistiką atspindinčią suknelę?

Vestuvines sukneles vertinu kaip meno kūrinius. Jos yra unikalesnės ir labiau “amadiškos”, kaip haute couture (aukštoji mada - red.past.). Po penkiasdešimties metų ją galės apsirengti kitos kartos, todėl tendencijų nepristatinėju.

Ar prasitaria nuotakos, kur jos deda savo vestuvines sukneles po šventės?

Žinau, kad neparduoda, nes tai joms ypatingas daiktas.

Kokius papuošalus rekomenduojate rinktis merginoms?

Perlus, akmenis, baltą auksą... Svarbiausia subtilius ir neperkrautus. Tai nėra šventė, kuriai reikėtų ypatingos prabangos. Žinoma, dar kartą pasikartosiu, priklauso nuo nuotakos charakterio.

Pastaraisiais metais vestuvinių suknelių madoje ypač populiarūs nėriniai. Ar jūs juos irgi naudojate?

Jeigu kitur - nėriniai, tai pas mane - ne nėriniai (juokiasi). Įprastinės mados tendencijos man negalioja. Vestuvinių suknelių kūrimui naudoju natūralius audinius - šilką, šifoną, atlasą... Žinoma, būna ir nėrinių, bet jie - ypatingos kokybės.

Kokios vestuvinių suknelių spalvos dažniausiai užsakomos?

Visokios. Aišku, retai būna ledinė balta, o ryškių spalvų pasitaiko dažnai.

O ką manote apie papildomas spalvotas detales, kurias nuotakos derina ir prie jaunikio, ir prie stalo kortelių?

Na, ką galiu pasakyti - kaip šokių kolektyve... Jeigu merginoms gražu, tai gražu. Aš stengiuosi nederinti.

Kokius papildomus aksesuarus siūlote nuotakoms?

Visokių esu išbandžiusi - ir skrybėlaičių, ir gėlių... Bet man neįdomu kartotis, kas jau buvo prieš dešimtmetį. Dabar patinka elegancija, paprastumas. Tai vienas svarbesnių gyvenimo įvykių, neturėtų būti viskas sutelkta vien tik į išorę. Tai šventė, o ne teatro pasirodymas. Kiekvieną dieną dirbu su įvaizdžio kūrimu, todėl manau, kad to vestuvėse nereikia. Man rūpi tikri dalykai.

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis