Kokie akiniai bus madingi kitą sezoną?

Pristatome 2015 metų pavasario ir vasaros akinių kolekciją.

Populiariausi šių dienų straipsniai:
- 5 gražiausios garsenybių šukuosenos ir makiažas
- Kokia naminė priemonė padės išbalinti tarpus tarp vonios plytelių
- Makiažo meistrė V. Venckutė: nemanau, kad grietinė ar agurkas gali išspręsti veido problemas
- Madingiausiosios šį sezoną gręžiasi į 7 ir 8 dešimtmečius
- Morkų pyragas

Rudens sezono vidurys – tobulas metas pradėti svajoti apie saulę bei šiltus orus ir 2015 m. pavasario-vasaros akinių kolekcijas, kurios spalio pabaigoje buvo pristatytos meniškoje galerijos “Arka” aplinkoje. Siūlome pažvelgti į puikias tokių prekės ženklų kaip „Ray-Ban“, „Vogue Eyewear“, „Giorgio Armani“, „Emporio Armani“, „Burberry“, „Dolce&Gabbana“ ir „Prada“ kolekcijas, kurias pristato „Luxottica“ grupė.

"Luxottica" nuotr.
Taigi, kas bus madinga kitą sezoną?
"Luxottica" nuotr.

„Burberry Trench“ kolekcija siūlo rankų darbo rėmelius, kurie pabrėžia šio ženklo kokybės ir inovatyvumo tradicijas. Kolekcija buvo įkvėpta ikoniško „Burberry“ lietpalčio, tad įvairios jo detalės atsispindi ir akinių dizaine.

"Luxottica" nuotr.

Pagrindine „Dolce&Gabbana“ kolekcijos idėja tapo spindinčių swarovski kristalų, gėlių ir užburto miško motyvai, kurie buvo ir pagrindinė moterų dėvimųjų drabužių kolekcijos tema. Gyvūnijos tema taip pat tapo akinių kolekcijos dalimi.

„Luxottica“ nuotr.

„Emporio Armani“ kolekcija yra tobulas vyriško ir moteriško stiliaus derinys, tinkantis miestietiškai akinių vizijai. Išskirtiniai bruožai ir kruopščiai atrinkti originalių medžiagų kontrastai bei šiek tiek ironiškas spalvų, formų ir tradicinių šio ženklo detalių mišinys.

„Luxottica“ nuotr.

„Giorgio Armani“ žada švelnią revoliuciją. Šių mados namų stilius kinta, tačiau niekada neperžengia rafinuotos šio ženklo stilistikos ribų. Naujausi modeliai sudomina netikėtais kontrastais ir medžiagomis, mat akinių dizainui naudota flanelė ir riešutmedžio akcentai. Įdomiausi sprendimai – žaliosios citrinos spalvos stiklai ir aukso linijos.

"Luxottica" nuotr.

„Prada“ akinių kolekcijoje vyrauja kruopščiai atrinkti ir labai geometriški siluetai, masyvumas ir per dideli rėmeliai. Kolekcija pasižymi kontrastingomis detalėmis, geometrinėmis formomis ir metalo elementais - naujoji akinių kolekcija itin klasikinė ir net šiek tiek minimalistinė.

"Luxottica" nuotr.

„Vogue“ kolekcija dedikuota eksperimentavimui, žaismingumui, naujų idėjų ir tendencijų paieškoms. Kolekcijoje gausu šiandieninei madai būdingų aštuntojo dešimtmečio stiliaus akcentų, atspindinčių tiek praeitį, tiek dabartines tendencijas.

"Luxottica" nuotr.

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis