Naktiniai vietoj suknelės? Karščiausios apatinių tendencijos

Naktiniai gali lengvai virsti lengva suknele po švarku, apatinis sijonas – viršutiniu, o mylimojo pižamos kelnės – lengvai krentančiu laisvalaikio drabužiu.

Šešiasdešimties metų jubiliejų šiemet mininti italų kompanija „La Perla“ sostinės širdyje atidarė firminę prabangių apatinių ir viršutinių drabužių parduotuvę. Dauguma komplektų – rankų darbo, pasiūti iš prabangių nėrinių, tiulio, šilko, viskozės, įmantriai siuvinėti.

Gamintojų nuotr.

Madingiausi šį sezoną – būtent rankų darbo nėriniai. Beje, kompanija siūlo šiuos dėvėti ir kaip viršutinius drabužius.

Gamintojų nuotr.

„Naktiniai gali lengvai virsti lengva suknele po švarku, apatinis sijonas – viršutiniu, o mylimojo pižamos kelnės – lengvai krentančiu laisvalaikio drabužiu. Įdomu, ar lietuvės priims šitą „La Perla“ iššūkį?“ – svarsto parduotuvės Vilniuje savininkė ir vadovė Brigita Mišeikytė.

Gamintojų nuotr.

Įvertinti naujosios parduotuvės ir italų siūlomos kolekcijos suskubo žinomos moterys. Ir ne tik jos: dėmesiu negalėjo skųstis ir vyriškoji auditorijos dalis – vyrams parduotuvėje yra specialus skyrius, o ateinančiais metais jiems bus skiriama ypač daug dėmesio.„Daugybę metų pati perku šiuos apatinius, nieko geresnio už juos nesu radusi“, – tikina B.Mišeikytė.

Organizatorių nuotr. (B. Barauskas)


Vakaro akimirkos ir svečiai – moteris.lt fotogalerijoje.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis