8 populiarūs mados mitai, kuriuos seniai laikas pamiršti

Kažkada merginos šventai laikėsi taisyklės, kad rankinė ir avalynė turi būti vienos ir tois pačios spalvos. Laimei, šie laikai seniai baigėsi, ir retai bepasitaiko moterų, sekančių šia taisykle.

Šių dienų populiariausi straipsniai:
- Šiaurietiška dieta – sveikiausia ir efektyviausia pasaulyje
- Jean Harlow - sekso bomba, kurią pražudė religinga motina
- Ką pasirinkti: nešioti kepurę ar išsaugoti šukuoseną?
- Tvarkome antakius: septynios moterų klaidos
- Varškės ir morkų apkepas

Tačiau mados pasaulyje egzistuoja daug kitų keistų taisyklių, dažnai padiktuotų gliamūrinių mados žurnalų, ir moterys mano esant reikalinga jų laikytis. Pateikiame 8 mitus, į kuriuos vertėtų tiesiog nekreipti dėmesio.

1. Smulkūs raštai tinka lieknoms, stambūs – apvalesnių formų moterims

Vida Press

Nėra taip iš tikrųjų. Smulkus raštas vienodai gerai tiks ir lieknai, 38 dydį nešiojančiai moteriai, ir 48-ojo savininkei. Tą patį galima pasakyti ir apie horizontalias linijas.

2. Kuo daiktas brangesnis, tuo jis kokybiškesnis

Vida Press

Kaina – ne rodiklis. Juk gamintojai nurodo ne realią gaminio kainą, o tą, kurią, kaip jiems atrodo, jūs būsite pasirengę sumokėti, taip pat – ir už vardą, nurodytą etiketėje. Sutikite – masinės prekybos vietose galima rasti kokybišką mohernį megztuką, o prabangioje parduotuvėje - įsigyti sintetinį drabužį.

3. Akiniai – neseksualu

Vida Press

Rimtai? Akiniai, kaip ir bet kuris kitas aksesuaras, gali atrodyti taip, kaip panorėsite. Norite paklusnios mokinukės įvaizdžio – prašom, vilioklės mokytojos – be problemų.

Vida Press

4. Vestuvinei suknelei nereikia taupyti

Shutterstock nuotr.

Žinia, vestuvės – ypatinga diena, ir norisi, kad ji visais požiūriais būtų nuostabi. Todėl dauguma mano, kad nuotakos suknelė turi kainuoti pasakiškus pinigus. Tačiau vestuvių organizatoriai tvirtina, kad suma, kurią išleidžiate įvaizdžiui (skaičiuojant ir batelius, makiažą, šukuoseną) neturėtų viršyti 10 proc. vestuvių biudžeto. Verta tikėti proefesionalais.

5. Negalima tarpusavyje derinti daugiau kaip 3 spalvų

Vida Press

Žinoma, jei abejojate, ar sugebėsite parinkti sau tinkamus drabužius, naudodami kelias ryškias spalvas, tada verčiau apsiribokite tokiu principu: viena aktyvi ir kelios neutralios spalvos. Vis dėlto nebijokite eksperimentuoti: kelių raštų derinimas ir drąsus kelių spalvinių blokų miksavimas gali iš tiesų pakeisti ar bent atgaivinti jūsų stilių.

6. Moterišką siluetą galima sulkurti tik tam tikros figūros moterims

Vida Press

Tikrai ne. Moteriškas formas galima pabrėžti kiekvienia moteriai. Tarkime, taliją galime pabrėžti pasitelkę tinkamus spalvų blokus, trumpesnį švarkelį ar palaidinę, kurie baigs sulig talija. Žodžiu, yra daug būdų tapti moteriškesnei.

7. Aukštakulniai atrodo kur kas elegantiškiau nei žemapadžiai bateliai

Vida Press

Gali būti, kad aukštakulniai atrodo efektingiau ir seksualiau, tačiau tai neturi nieko bendro su elegancija. Atsiminkime kad ir Audrey Hepburn, kuri drovėjosi savo ūgio ir neavėjo batelių, aukštesnių nei 2 cm pakulne.

8. Investuoti į amžinąją klasiką – protingiau

Vida Press

Žinoma, maža juoda suknelė ar smėlio spalvos paltas visada pravers, tačiau vis tik pinigus leisti reikėtų tam, ką jūs iš tikrųjų dėvėsite. Gal tai bus žalios basutės ar spalvomis raibuliuojantis kimono?

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis