R. Židonytė rengiasi svarbiems gyvenimo pokyčiams

Nesenai apie savo sužadėtuves su mylimuoju Karoliu Ramoška paskelbusi teisininkė ir profesionali šokėja Rasa Židonytė ima ieškoti vestuvinės suknelės.

„Inži“ mados namuose apsilankiusi moteris ne tik rinkosi suknelę vyksiantiems „M.A.M.A. 2014“ muzikos apdovanojimams, bet ir dairėsi vestuvinės suknelės.

N. Šabanausko nuotr.

„Esu labai laiminga, žinodama, kad esu mylimo vyro glėbyje ir trokštu būti susieta su juo santuokos saitais. Gyvenimo šventė artėja, tad turiu pamažu planuoti šios šventės detales: kaip atrodys vieta, ceremonija, koks bus renginio scenarijus, ir, svarbiausia, kokią suknelę vilkesiu gražiausią savo gyvenimo dieną!

N. Šabanausko nuotr.

Susitikimo su dizainere Ingrida metu, gavau daug naudingų patarimų renkantis tinkamą suknelę ne tik penktadienį vyksiančiam renginiui, bet ir planuojamoms vestuvėms, aptarėme suknelės stilių, medžiagas, dekorą ir, aišku, laiką, kurį užimtų siuvimo procesas.“, – kalbėjo šokėja Rasa Židonytė.

N. Čergelytės nuotr.

„Inži“ mados namų dizainerė Ingrida Žitkuvienė džiaugiasi, kad jos darbus vertina ne viena Lietuvos garsenybė: „Su mielu noru padedu kiekvienam, kuriam prireikia patarimų renkantis suknelę tiek vestuvėms, tiek bet kuriai kitai progai. Suknelės kūrimo procesas, siuvimas ir dekoravimas atima daug laiko. Tam reikalingas didžiulis kruopštumas ir atsidavimas.

N. Šabanausko nuotr.

Kiekviena mano kurta suknelė yra pasiūta su begaline meile ir skirta tik tai vieninteliai moteriai. Juk moteris – gražiausias drabužio aksesuaras! Ji tarsi žiedas! Būtent tai sieksiu atskleisti kovo 27 dieną Vilniaus „Pramogų arenoje“ vyksiančiame Inži“ mados namų kolekcijos pristatymo renginyje.“

N. Šabanausko nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis