17-oji „Mados Infekcija“: nuo scenarijų nuotakoms iki drabužių hibridų

Šiuolaikinio meno centre mados festivalio „ Mados Infekcija “ prodiuserė Renata Mikailionytė ir kūrybos vadovė Sandra Straukaitė kartu su dizaineriais pristatė festivalio, kurio metu žiūrovai išvys 16 kolekcijų, programą.

„Mados infekcija“ – gyvas organizmas, kuriam reikia pasipildyti ir pasikrauti”, - tokiais žodžiais S. Straukaitė pasitiko spaudos konferencijos svečius. Žodžiai atitiko konferencijos erdvėje sukurtos mados laboratorijos nuotaiką. Kovo 27-28 dienomis vykstančiame renginyje dalyvaujantys dizaineriai simboliškai buvo susėdę ratu ir sudarė bendrą patirčių ir idėjų ratą, stilizuotai atspindintį kraujo apytakos ratą.

Organizatorių nuotr.

Renginio organizatorės pabrėžė naujos dizainerių kartos poreikį. Šiemet net septyni iš šešiolikos savo kolekcijas pristatančių dizainerių bus naujokai, tapę „Mados injekcijos” laureatais. Tai: Monika Pranckaitytė, Liucija Kvašytė, Lina Elmentaitė, Vokietijos duetas „Boom”, Mari Butenko iš Rusijos bei latvės Santa Aulmane ir Monta Apsane.

Žinoma, festivalio metu išvysime ir jau „Mados Infekcijoje” dalyvavusių dizainerių naujas kolekcijas. Savo darbus pristatys Kristina Kruopienytė, Sandra Straukaitė, Laura Dailidėnienė, Lilija Larionova, Anos Romanovos ir Dovilė Cibulskaitės duetą PURE, Lina Gudanavičiūtė ir Ugnė Martinaitytė. Taip pat renginio svečiai galės išvysti Sandrine Philippe iš Prancūzijos bei belgės Lenos Lummelsky kolekcijas.

Organizatorių nuotr.

Kalbėdamos apie septynioliktąją „Mados Infekciją” Sandra Straukaitė ir Renata Mikailionytė pažadėjo, kad nebus nuskriausti nei ekscentriško, nei klasikinio stiliaus mėgėjai. Renginyje bus pristatomos tiek moteriškos, tiek mišrios kolekcijos, o vyriškos mados pasiilgusieji galės įvertinti Lilijos Larionovos kolekciją.

Svajojančių žengti „Mados Infekcijos“ podiumu laukia jau aštuntą kartą rengiama vieša modelių atranka, kuri vyks kovo 21 dieną prekybos centre „Panorama”. Renginio prodiuserė R. Mikailionytė teigė, kad šioje atrankoje dalyvaus tiek savo kolekcijoms tinkamų veidų ieškantys dizaineriai, tiek ir modelių agentūros.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis