Odos dirbtuvėse – žvaigždžių desantas

Ketvirtadienį žinomi Lietuvos žmonės išbandė save kitame amplua – kino, teatro,muzikos, mokslo ir pramogų pasaulio žvaigždės pačios gamino odines rankines ir kitokius aksesuarus iš odos.

Renginiui iš Danijos buvo atgabenta speciali senovinių dirbtuvių imitacija, kuri svečiams leido pasijausti tarsi 16 – ojo amžiaus odos dirbtuvėse, o archeologas dr. Arūnas Puškorius ir istorinių batų rekonstrukcijos meistrė Dalia Grigonienė supažindino su odos apdirbimo tradicijomis.

Bendrovės „Ecco“ atstovas Kaspars Daugalis iš Danijos sakė, kad šios dirbtuvės yra identiškos senovėje naudotoms.

„Bendrovė didelį dėmesį skiria odos kokybei. Kaip ir buvo priminta šiandien, niekas neišrado geresnio pakaitalo odai, todėl odiniai batai yra labiausiai vertinami. Mūsų bendrovė turi ne vieną odos apdirbimo gamyklą, taikome moderniausias technologijas, todėl savo žiniomis ir patirtimi norime pasidalinti ir su savo klientais“, - sakė įmonės atstovas.

Organizatorių nuotr.

Renginiui dirigavo charizmatiškasis aktorius Audrius Bružas.

Organizatorių nuotr.

Katažyna Zvonkuvienė apie dirbtuves atsiliepė maloniai. Ji sakė, kad smagiausia – gamybos procesas: „Niekada nemaniau, kad vienos rankinės gamybos procesas gali būti toks elementarus, bet kartu ir sudėtingas. Savo sceniniuose drabužiuose dažnai naudoju odą, žinau, kaip svarbu, kad ji būtų gerai apdirbta, nuo to priklauso viso rūbo kokybė“.

Organizatorių nuotr.

 
Dizainerė Daiva Urbonavičiūtė sakė, kad jos batų kolekcijoje dominuoja odiniai batai.
Daiva Urbonavičiūtė
Organizatorių nuotr.

„Nesvarbu, kokie gražūs yra batai, tačiau aš perku tik įsitikinusi, kad jie yra pagaminti iš aukščiausios kokybės odos. Patogūs ir kokybiški batai yra labai svarbu, jeigu nori jaustis gerai ir patogiai“, – teigė dizainerė.

Daiva Janulaitytė Gunter
Organizatorių nuotr.

Medicinos mokslų daktarei Daivai Janulaitytei Gunter patinka skandinaviškas minimalizmas. Naujausioje avalynės kolekcijoje jai mieliausi ir jaukiausi melsvų atspalvių bateliai: „Kūrėjai šią spalvą įvardija kaip „anties kiaušinio atspalvio žydrą“. Galiu įsivaizduoti, kaip juos avėdama su melsvais džinsais, sniego baltumo marškiniais ir gležnų žibuoklių puokštele rankose skubu per saulėtą Vilniaus senamiestį“.

Retai renginiuose sutinkama atlikėja Šorena
Organizatorių nuotr.

Savo kūrybines galimybes dirbtuvėlėse išmėgino ir grupės „4 Roses“ merginos, aktorės Dalia Michelevičiūtė, Gražina Baikštytė, Valda Bičkutė, Ineta Stasiulytė, dizainerė Daiva Urbonavičiūtė ir kitos žvaigždės.

„4 Roses“
Organizatorių nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis