A. Gadžijevo sensacija mylintiems madą ir gardumynus

TV laidų vedėjas, belgiško šokolado ambasadorius ir prancūziško stiliaus „Ali šokoladinės” įkūrėjas Ali Gadžijevas balandžio mėnesį atidarys jau antrąją šokoladinę Vilniuje.

Ji įsikurs prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama”.

Skaitomiausi savaitės straipsniai Kai kurie sumušę skaitomumo ir komentarų rekordus!):
- Niekada nenorėjau vaikų ir be jų esu labai laiminga
- Ryžių dieta – išeitis, norint greitai numesti svorio. Receptai!
- Savaitės ikona. E. Ghaoui išmokys visas moteris dažytis
- Milijono vertos gudrybės: kaip „pigiai“ paversti į „prabangiai“?
- Patarimai, kaip priversti orchidėją žydėti dar iki Velykų
- Virtas pyragas - vietoj įprasto „Tinginio“

Be to, dėl egzotiškos išvaizdos garsėjantis Ali darsyk tapo modeliu – nusifotografavo prekybos centro „Panorama“ pavasarinėje reklamoje, kviečiančioje užsikrėsti geru stiliumi. 

Organizatorių nuotr.

„Kai atidariau pirmąją šokoladinę, sulaukiau komentarų, kad ji yra „nepakeliui”, tačiau jau tada puikiai žinojau – tie, kurie yra, kaip aš vadinu, lengvai pamišę dėl aukščiausio lygio desertų, pas mane atvažiuos net ir iš Kauno! Taip, beje, ir nutiko. Visgi, gavęs pasiūlymą atsidaryti dar vieną šokoladinę „Panoramoje”, ilgai nesvarsčiau – tai yra mano dovana tiems desertų gurmanams, kuriems čia atvažiuoti bus daug patogiau. O ypač moterims, kurios, nusipirkusios gražius batelius ar kvepalus, galės apdovanoti save desertu ir grįžti namo dar laimingesnėms”, – kaip visada su gera nuotaika pasakojo Ali.

Organizatorių nuotr.

Desertų meistras sako, kad naujoje šokoladinėje „Panoramoje” atidarymo proga bus pristatyta ir nauja desertų kolekcija. Kūrybiškasis Ali be naujienų savo gardžiojoje virtinoje neapsieina nei vieną mėnesį, kas, pasak jo paties, itin patinka dažniems šokoladinės lankytojams.

Organizatorių nuotr.

„Per visą šokoladinės gyvavimo laiką neteko sutikti nei vieno, kuris sakytų, jog jau viską išragavo. Mano tikslas - kad desertų mėgėjai kiekvienąsyk užsukę į šokoladinę atrastų ką nors neragauto. Be abejo, per kurį laiką jau esame išrinkę ir populiariausius desertus, kurie asortimente būtinai liks. Pavyzdžiui, pas mus specialiai atvažiuoja dėl šokoladinio braunio...”, - sakė Ali.

Organizatorių nuotr.

„Ali šokoladinė” taps viena didžiųjų „Panoramos“ pavasario naujienų gurmanams – jos atidarymo labai laukia prekybos centro lankytojai. Be to, Ali pasirinkome ir pavasario reklamos kampanijai, nes jis talentingas, įdomus, darbštus, itin draugiškas, pozityvus, labai stilingas ir charzimatiškas – taigi, visiškai atitinkantis „Panoramos” dvasią. Mes labai vertiname nuomininkus, kurie kelia aukštus standartus savo prekybai ir patys iš savęs yra linkę bendradarbiauti bei bendrauti su aplinkiniais, įneša geros nuotaikos, suteikia prekybos centrui naujų spalvų”, - sakė Birutė Kalanovaitė, PLC „Panorama” generalinė direktorė bei pridūrė, kad ateinantį sezoną prekybos centre atsidarys ir daugiau gurmaniškų vietų – ne tik smaližiams.

Organizatorių nuotr.

****

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis