Ideali krūtinė – be didelių pastangų

Greičiausiai visos svajojame apie tobulai atrodančią natūralią krūtinę. Kad tokią turėtume, anaiptol nereikia chirurginių intervencijų, stebuklingų tepalų ar piliulių. Pakanka vieno vienintelio slaptojo ginklo – idealios liemenėlės, tačiau neretai tokią atrasti yra tikras iššūkis. Atskleidžiame paslaptį, padėsiančią jaustis fantastiškai, turėti idealią krūtinę ir vienu pirštų spragtelėjimu išsirinkti tobulai jūsų formoms tinkančią liemenėlę.

Apatinio trikotažo parduotuvės – vienoms yra amžina pagunda, kitoms – galvos skausmas. Kartais pasimetame liemenėlių modelių gausoje, nežinome, kuris efektas suteiks norimą rezultatą, o ką jau kalbėti apie dydžius, būna, kad juos pamirštame. Tokia karti patirtis pradangina ne tik šypseną, bet ir norą atrasti tą vienintelę stebuklingą liemenėlę. Bet! Apatinio trikotažo gamintojas „Etam“ pasirūpino, kad naujos liemenėlės paieškos taptų švente: truktų vos minutę, o puoštų visą laiką.

„Etam“ savo kuriamas liemenėles suskirstė į skirtingas kategorijas, kurių kiekviena atlieka tam tikrą funkciją. Tereikia vieną kartą išsiaiškinti, kokio modelio numerio liemenėlės jums tinkamiausios, kokio efekto norite ir visi apsipirkimai taps malonia veikla. Liemenėlių kategorijos kuria ne tik skirtingus efektus, bet ir yra pritaikytos tam tikriems drabužių kirpimams. Tai puiki naujiena toms, kurios tikisi surasti liemenėlę, tapsiančią slapta sąjungininke.

Vienos garsiausių manekenių – Natalios Vodianovos veidas yra neatsiejamas nuo „Etam“ įvaizdžio, Vida Press nuotr.

Prieš ieškodama liemenėlės, turėtumėte atsakyti sau į kelis klausimus: kokio efekto norite, po kokiu drabužiu ketinate liemenėlę segėti ir kokia yra to drabužio iškirptė. „Etam“ liemenėles suskirstė į labiausiai moterų pageidaujamus efektus: idealiai suformuota, bet natūralaus dydžio krūtinė, didesnė krūtinė, maksimaliai padidinta krūtinė, ypatingas komfortas ir lengvumo jausmas, puikus prilaikymas. Taip pat galima rinktis iš skirtingų stiliaus kategorijų: seksualu, itin madinga arba santūru. Jei norite išvengti įvaizdžio klaidų, pasvarstykite, po kokiu drabužiu segėsite liemenėlę: aptemptu, permatomu, laisvu, o galbūt tai bus švarkas arba palaidinė su petnešėlėmis. Nors „Etam“ liemenėlės tinka įvairioms iškirptėms, kiekviena jų ypatingai pritaikyta tam tikrai: įprastai, giliai, ypač giliai, apvaliai, žemai, kvadratinei ar tiesiai.

Šiandien apatinio trikotažo gamintojas „Etam“ turi net 16 liemenėlių modelių, kurie atitiks jūsų poreikius, nuo komforto iki pribloškiančio įvaizdžio. Viskas, ko reikia, kad išsirinktumėte idealią, – pasakyti konsultantui, ko geidžiate.

TRUMPAS „ETAM“ LIEMENĖLIŲ GIDAS

Puikiai tinka GILIOMS iškirptėms: 2, 3, 7, 11

* Liemenėlė „The Plunge Magic Up“ (nr. 2) pakelia krūtinę ir ją idealiai suformuoja, išsiskiria siaura ir gilia priekine sujungimo dalimi.
* Liemenėlė „Triangle Push-Up“ (nr. 3) itin tinka V kaklo iškirptei, kuria seksualų, bet subtilų įvaizdį.
* Liemenėlė „Push-Up“ (nr. 7) pakelia ir suspaudžia krūtinę, sukuria efektingą dekoltė.
* Liemenėlė „The Air Push Up – Be light“ (nr. 11) itin lengva ir patogi, tobulai suformuoja krūtinę.

Jei vilkėsite PRIGLUDUSIUS drabužius: 5, 13, 14

* Liemenėlė „The Lightly-Lined Bra – Ampli“ (nr. 5) kuria apvalios krūtinės efektą išlaikydama natūralų krūtinės dydį.
* Liemenėlė „The Shape Memory Lightly-Lined Bra – Pure Sensation“ (nr. 13) išsiskiria ypatingu patogumu, nepalieka kontūro po drabužiais.
* Liemenėlė „The Flexifeel Lightly-lined Bra – Beautysoft“ (nr. 14) tobulai formuoja krūtinę ir dailiai priglunda, taip pat nepastebima po palaidine.

Pritaikyta TIESIAI arba KVADRATINEI iškirptei: 6, 8, 12

*Liemenėlė „The Push-Up Balconnet Bra – Empire Up“ (nr. 6) pakelia krūtinę, bet jos nesuspaudžia.
*Liemenėlė „The Lightly-Lined Balconnet Bra“ (nr. 8) ypač madingo modelio, natūraliai pakelia krūtinę nepridėdama papildomo dydžio.
*Liemenėlė „The Balconnet Bra (Padded Demi Cup Bra) – Empire“ (nr. 12) natūraliai pakelia krūtinę, puikiai tinka po tiesios ar kvadratinės iškirptės palaidinėmis.

Tinka ŽEMAI iškirptei – 9

*Liemenėlė „Bandeau“ (nr. 9) itin seksuali, kuria natūralios, bet pakeltos krūtinės efektą.

UNIVERSALI, ypatingai gerai prilaiko: 1, 10, 15

*Liemenėlė „Magic Up“ (nr.1) yra išskirtinis „Etam“ modelis su aliejaus ir vandens pagrindu sukurtu pagalvėlės užpildu, idealiai suformuoja krūtinę.
*Liemenėlė „The Unlined Bra - Corbeille“ (nr. 10) labai patogi, puikiai pakelia ir prilaiko krūtinę.
*Liemenėlė „Ampli Sculpt“ (nr. 15)pakelia ir išcentruoja krūtinę, ypatingai gerai prilaiko.

ETAM parduotuves rasite Vilniuje PC „Akropolis“, PC „Europa“, PC „Ozas“, PC „Panorama“, Kaune PC „Akropolis“, Klaipėdoje PC „Akropolis“, H. Manto g. 46, Šiauliuose PC „Akropolis“. Daugiau informacijos rasite ETAM „Facebook“ profilyje.

Užsakymo nr.: PT_67321904

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis