Ką stilistai rekomenduoja rengtis šią vasarą?

Gaivūs vasariški deriniai laisvalaikiui, darbui ir šventėms. Atrodyti nuostabiai – paprasta, kai žinai, kurios krypties laikytis. Kelios šios vasaros tendencijos, kurias rekomenduoja „Mosaic“ dizaineriai.

Gaivus vandens pasaulis

Tai kone ryškiausia ir gaiviausia šio pavasario ir vasaros mados tendencija. Šioje temoje, žinoma, telpa daugybė melsvų atspalvių. Juos pagyvina koralų rausva, švelni pastelinė melsva, rožiniai akcentai. Ypač gaiviai išsiskleidžia akvareliniai raštai. Madingi raštai, primenantys povandeninį jūrų pasaulį. Jūros gelmių augmenija – štai iš kur dizaineriai sėmėsi įkvėpimo. Svarbos nepraranda paslaptingi „peisley“ motyvai. Madingi pereinančių spalvų deriniai.

Dominuojantys audiniai – linas, medvilnė ir šilkas.

Laumžirgių karalystė

Žydintis vandens paviršius ir margais žiedais išpuošta vasaros pieva įkvėpė vasarą moteris puošiančius dizainerius sukurti daugybę itin moteriškų derinių. Žiūrint į tokius drabužius, nejučiom nugrimzti į žaliuojantį ir jaukų gamtos pasaulį, kuriame daug saulės, gaivos, žiedų, kvapų ir triūsiančių vabzdžių. Pagrindinės spalvos – balta, gaivi žolės žalia, geltona akcentams.

Dominuoja natūralūs audiniai – šilkas, kokybiška viskozė, medvilnės satinas.

Kerintis Viduržemio jūros kurortas

Balti jaukių namų fasadai, mėlynos langinės, kvepiantys gėlių žiedai, Viduržemio jūros dvelksmas ir tvarkingos laivelių prieplaukos. Dar pridėkime žydras uolų grotas ir nuo vandens paviršiaus atsispindinčius saulės zuikučius. Tada bus kaip tik tas vaizdas, kurį kolekcijoje perteikia „Mosaic“ dizaineriai.

Spalvos žydra, tamsiai mėlyna, turkio, balta ir šiek tiek rožinės akcentams. Moteriškumu alsuojantys gėlių raštai ir gaivūs mariniskatiniai dryželiai šioje temoje dera savitu, unikaliu būdu.

Audiniai – linas, viskozė, šilkas ir medvilnė.

Užsakymo nr.: PT_67817070

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis