Dizainerė V. Jakučinskaitė pakvietė į įspūdingas vestuves: tokio šou dar nebuvo

Pernai ilgamečiam mylimajam „taip“ ištarusi dizainerė Viktorija Jakučinskaitė pakvietė į įspūdingas vestuves, kokių šou pasaulyje dar nebuvo niekas iškėlęs.

Vilniaus Rotušė tapo precedento neturinčių vestuvių vieta: svečiai tapo ne kolekcijos žiūrovais, o... įspūdingų vestuvių dalyviais! Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė taip originaliai sumanė pristatyti naujausią mados namų „Tiulio fėja“ vestuvinių ir proginių suknelių kolekciją „Vestuvės“.

Vakaro svečiai:

Kolekcijos sukneles kurti dizainerė pradėjo dar prieš savąsias vestuves pernai rugsėjį. Po vestuvių V. Jakučinskaitei labai magėjo iškelti originalias, kiek šaržuotas ir šypseną keliančias vestuves, kurios primintų performansą. Netgi tiksliai žinojo, kokias detales pasitelktų „naujoms“ vestuvėms: vestuvinės muzikos grupę „The Wedding Band“, baltas staltieses, būtinai mestų puokštę pamergėms, susirinkusių svečių akivaizdoje pjaustytų tortą, netgi svajojo atkurti pasiruošimo jaudulį ir – o, siaube! – išdrįso suabejoti, ar vestuvių dienai pasirinko tikrai TĄ suknelę! Taigi vestuves dizainerė tarsi išgyveno iš naujo, o naujųjų liudininkais tapti paprašė performanso svečius.

DELFI / Tomas Vinickas

Rotušės menė virto į palmėmis ir citrinmedžiais apsodintu kokios nors Italijos kaimelio kiemu, kur susirinkusios kūmutės aptarinėjo jaunosios ir svečių apdarus.

Daugiau nei penkiasdešimt modelių žengė siauru tarsi senamiesčio gatvelė ar bažnyčios takelis podiumu. Modeliai – tai kupinos jaudulio, besišypsančios, tikros merginos – tokios, kokios būna nuotakos, pamergės, liudininkės, mamos tą ypatingą, svarbiausią gyvenimo dieną.

DELFI / Tomas Vinickas

Buvo visko: ir suknelių, ir įžadai, ir pilna rotušė svečių, netgi vestuvių vaišės su šokiais ir visa kita... Originalaus pristatymo publika pasirodymą stebėjo ne sėdėdama ant dailiai eilėmis išrikiuotų kėdžių, o pati tapdama vestuvių dalyviais – prie bendro vestuvių stalo. Nežinia, kada išsiskirstė paskutinieji svečiai...

DELFI / Tomas Vinickas

„Šiuo pristatymu ir nauja kolekcija noriu įkvėpti nuotakas įgyvendinti savo svajonę būti gražiausia nuotaka pirmiausia sau ir būsimam vyrui. Norite būti juoda nuotaka – mums tinka! Norite rinktis ryškias spalvas – prašom! Norite atrodyti kaip iš pieno plaukusi – tai nuostabu! – pristatymo idėją pristato dizainerė V. Jakučinskaitė. – Nėriniai, siuvinėjimai, šilkas, tiulis, nuometas, be nuometo – viskas tinka, nes apie tai svajojate jūs ir tai yra svarbiausia diena jūsų gyvenime. Galvokite tik apie save, nes atsukti laiką, mes galime tik savo kolekcijos pristatyme, o savo dieną jūs pakartosite gal tik savo mintyse „o gal reikėjo kitaip“. Būkite savimi pasitikinčios pačios gražiausios nuotakos, pamergės, mamos, uošvės, būkite stilingiausi svečiai – pirmiausia sau!“

Kolekcija:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis