9 moteriškos aprangos detalės, kurios vyrams – pačios seksualiausios

Žinoma, mes rengiamės sau, o vyrai visiškai nieko neišmano apie naujausias mados tendencijas, bet kartais, pavyzdžiui, prieš pirmą pasimatymą geriau išsiaiškinti, kokie moteriško garderobo objektai patinka priešingai lyčiai.

- Ž. Vaškytė-Lubienė: šeimoje moteris gali vyrą paversti vergu arba padaryti karaliumi
- Šiam grožio receptui – 500 metų!!! Angliška jauninanti kaukė veidui
- Grožio dosjė. N. Marčėnaitė: niekada nenorėjau būti kaip visos
- Eva Tombak: sakote, vaikystė - gyvenimo džiaugsmo metas? Ponai, jūs su marškinėliais gimę...
- Sausas agurkų raugimo būdas - valgysite jau po 3 val.

Tačiau nepamirškite, kad vyrams nepatinka pernelyg atvirai apsirengusios merginos, tad nereikia šio sąrašo suprasti tiesiogiai ir į pirmą pasimatymą apsirengti viską, kas išvardyta toliau. Tiesiog turėkite omenyje ir prireikus pasinaudokite vienu ar kitu patarimu.

Aptempti džinsai

Shutterstock nuotr.

Mes planuojame įsigyti trečią porą „vaikino džinsų“, kad galėtume juos kaitalioti su „mom jeans“, o vyrams labiausiai patinka, kai jų mylimosios dėvi aptemptus džinsus. Šie džinsai, angliškai vadinami „skinny“, pabrėžia figūrą ir nepaslepia dailių kojų.

Dekoltė

Vida Press

Vyrams labai patinka graži iškirptė, bet nereikia perlenkti lazdos – išlindę apatiniai arba per gili iškirptė, nepaliekanti jokios erdvės fantazijai, gali sudaryti apie jus neteisingą įspūdį.

Aukštakulniai bateliai ar basutės

Vida Press

Stipriosios lyties atstovams patinka stebėti, kaip pasikeičia mūsų figūra ir eisena apsiavus aukštakulnius, tačiau ir čia yra povandeninių srovių. Jei pakulnė bus per aukšta, bateliai nepatogūs, jūs bijosite nukristi ir judėsite vėžlio žingsniu, tai vyrui greičiau sukels susierzinimą, o ne susidomėjimą.

Atviri pečiai

Vida Press

Kaklas, raktikauliai ir pečiai – tai, vyrų nuomone, pačios jausmingiausios moters kūno dalys. Šį sezoną mums pasisekė – suknelės ir palaidinės atvirais pečiais atsidūrė karščiausių tendencijų sąraše. Nepraleiskite progos!

Vyriški marškiniai

Vida Press

Labiausiai šiam „drabužio-afrodiziako“ vaidmeniui tinka paprasti balti vyriški marškiniai. Juos dėvėti galima keliais būdais: pavyzdžiui, su minėtaisiais aptemptais džinsais arba su pieštuko formos sijonu, pabrėžiant liemenį dirželiu.

Akiniai

Fotolia nuotr.

Galbūt dėl to kalta jauna matematikos mokytoja, kurią visi berniukai buvo įsimylėję mokykloje, bet kaip ten bebūtų, labai daug vyrų žavisi, kai moteris būna su akiniais. Žinoma, mes nekalbame apie vielinius rėmelius ir modelius a la Harry Poter. Šį sezoną madingiausi ryškūs juodi rėmeliai arba „katės akys“.

Suknelės ir palaidinės atvira nugara

Vida Press

Nugara – dar viena moters kūno dalis, kelianti vyrams susižavėjimą. Tuo pasinaudoti leis kokteilinė suknelė su atvira nugara arba tokia pat palaidinė, maksimaliai uždara priekyje.

Sijonai ir suknelės su iškirpte

Vida Press

Jei esate ilgų sijonų gerbėja, teks jus nuliūdinti – vyrams jie nelabai patinka. Bet yra kompromisinis variantas – ilgi sijonai ir suknelės su iškirptėmis. Jos žadina vaizduotę ir neatidengia nieko nereikalingo (juk nesirinksite iškirptės, kuri viršuje virsta dekoltė?)

Pusiau peršviečiamos kojinės ar pėdkelnės

Gamintojo nuotr.

Peršviečiamos juodos šilkinės kojinės visada jaudino vyrus. Drąsiai galite jas pakeisti tokiomis pat pėdkelnėmis, bet atminkite – jokių tinklelių, meniškų raštų ir iš po sijono styrančių gumų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis