Dizainerė I.Kvedarienė: nesiekiu aukštosios mados, nes noriu, kad klientės rastų, kuo pasipuošti

Gėlės, nuoširdūs svečių aplodismentai ir komplimentai žalumos apsuptyje – taip praėjusią savaitę pasitikta debiutinė dizainerės Indrės Kvedarienės vakarinių drabužių „Svajotojos. Sodo romanas“ kolekcija.

Išraiškingame žaluma ir romantika alsuojančiame „Relais & Chateaux Stikliai Hotel” kiemelyje publikai pristatyta kolekcija – pirmasis dizainerės žingsnis į platesnę auditoriją. Iki šiol sėkmingai kūrusi patogius drabužius kasdienai ir puošdama juos angelo atvaizdu, Indrė pagaliau įžengė į kitą kūrybos pakopą.

Organizatorių nuotr.

„Prabangi romantika, tyli prabanga – taip pavadinčiau savo kuriamus vakarinius drabužius, kurių siluetai, formos yra prieinamos, tinkančios kiekvienai moteriai. Drabužiais siekiu perduoti jausmingumą, žavesį, žaismingą seksualumą. Nesiekiu aukštosios mados, nes nenoriu, kad klientės mano kūrybą glostytų akimis ir liaupsėmis, tačiau nė viena nerastų tinkamos progos ar progų jais pasipuošti“, - atvirauja dizainerė.

Pirmąją I. Kvedarienės kapsulinę kolekciją sudarė 15 vakarui skirtų modelių. Kiekvienas jų pasiūtas iš natūralaus šilko, žakardo, vilnos.

„Šį didelį žingsnį mano kūryboje labai palaikė mano vyras, šeima, artimieji, draugai – esu jiems labai dėkinga. Sulaukiau daug gražių žodžių, įvertinimų, sveikinimų, dėl kurių ir naujų užsakymų iki šiol netyla telefonas“, - šypsosi Indrė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis