Dizainerės Julijos pasiūlymai ir idėjos šiam rudeniui (FOTO)

Dizainerė Julija šį rudenį siūlo kurti sportinį elegantišką stilių, matinius paviršius derinti su blizgiais, rinktis įdomesnio kirpimo drabužius, geometrines figūras bei jų atspindžius, nepamiršti mezginių, stilių pagyvinti ryškių spalvų aksesuarais.

Naujoji „Julia Janus“ kolekcija pavadinta „Atspindžiai“. Joje tikslios geometrinės figūros (trikampiai, virstantys rombais) jungiasi su savo atspindžiais ir harmoningai susilieja su kūno linkiais, jauki vilna dera su aštraus stiklo įvaizdžiu, siuvinėtos mikroschemos ir aplikacijos primena apie šiuolaikinio pasaulio pažangą ir... beprotišką tempą. Todėl kolekcijos modeliai patogūs, prisitaiko prie kiekvienos moters kūno, gyvenimo tempo ir poreikių, leidžia laisvai judėti ir lenktyniauti su bėgančia diena.

Iš mados namų „Julia Janus“ archyvo

Išskirtinis 2015–2016 metų rudens ir žiemos kolekcijos braižas – subtilus matinių ir blizgių medžiagų junginys, originalus audinių marginimas. Jiems dizainerė fotografavo šviesos atspindžius stiklo šukėse ir išgavo intriguojantį geometrinį žaismą.

Iš mados namų „Julia Janus“ archyvo
Iš mados namų „Julia Janus“ archyvo

Kolekcija jauki, audiniai – medvilnė, vilna, šilkas, viskozė – kuria šilumos ir komforto pojūtį. Darganai skirtos striukės ir paltai persiūti trikampius primenančiu specialiai kurtu raštu ir su naujausios technologijos užpildu (jis šiltesnis ir lengvesnis už žąsų pūkus).

Iš mados namų „Julia Janus“ archyvo

Modernių siluetų megztiniai megzti naujausių technologijų raštais Italijoje.

Iš mados namų „Julia Janus“ archyvo

Visa „Julia Janus“ 2015–2016 metų rudens ir žiemos kolekcija:

Prekių ženklo „Julia Janus“ 2015–2016 metų rudens ir žiemos kolekcijos perliukai – paltai, ilgos liemenės, švarkai trumpomis rankovėmis, megzti apsiaustai, patrumpintos siaurėjančios kelnės, šilkinio džersio ir šifono marškinių tipo suknelės.

„Blankiam rudens ir žiemos sezonui parinkome ryškių spalvų aksesuarų, porceliano ir tauraus metalo papuošalų, ilgas dvispalves odines pirštines, šalikus, dvispalvės odos avalynę“, – pasiūlymais dalijasi dizainerė J. Janus.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis