J. Statkevičius: tai bus vienas iš labiausiai netikėtų mano šou

„Šios kolekcijos idėja gimė po vieno pasisėdėjimo su rašytoja Kristina Sabaliauskaite. „Pažiūrėkime pro rakto skylutę“, - tąsyk nusprendėme.

„Kartelė aukštai iškelta, tačiau tai bus vienas iš labiausiai netikėtų mano šou“, - žada drabužių dizaineris Juozas Statkevičius. Du jo 2016 metų pavasario-vasaros kolekcijos „Slaptas JS gyvenimas“ pristatymai įvyks kitą savaitę, trečiadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje. Bilietai į pirmąjį šou beveik parduoti, bet galimybių patekti į antrąjį, kuriame dalyvaus ir kviestinė publika, dar yra.

Organizatorių nuotr.

Pirmasis naujosios Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo šou vyks gruodžio 2 dieną, 18.30 valandą. Šou bus filmuojamas, taigi, prasidės tiksliai laiku. Organizatoriai žada, kad nevėluos ir 21.15 valandą prasidėsiantis antrasis madų parodymas. Žiūrovai į abu pristatymus prašomi atvykti prieš valandą, kad būtų išvengta spūsties.

Antrąjį šou surengti šiais metais nuspręsta po to, kai sėkmingai pradėjo tirpti bilietai į kolekcijos „Slaptas JS gyvenimas“ pristatymą. Dvejus metus iš eilės bilietų visiems norintiems į vieną šou taip pat neužteko.

Organizatorių nuotr.

Šių metų kolekcijos paslaptys itin kruopščiai saugomos. Į viešumą kol kas neprasprūdo nei viena kolekcijos detalė, nei vienas siluetas. Kol kas tik aišku, kad Juozas lieka ištikimas aukštosios mados batų kūrėjo Manolo Blahniko aukštakulniams. Taip pat žinoma, kad audiniai kolekcijai dar gegužę buvo užsakyti Italijoje ir Prancūzijoje.

Kaip ir ankstesnius J.Statkevičiaus mados pristatymus, „Slaptą JS gyvenimą“ režisuos garsus teatro režisierius Gintaras Varnas, o podiumu žingsniuos geriausi Lietuvos modeliai bei iš užsienio atvykę, mados pasaulyje žinomi Juozo kūrybos gerbėjai.

Organizatorių nuotr.

„Šios kolekcijos idėja gimė po vieno pasisėdėjimo su rašytoja Kristina Sabaliauskaite. „Pažiūrėkime pro rakto skylutę“, - tąsyk nusprendėme. Nuo tada viskas prasidėjo, o didžiausias siurprizas šou žiūrovų laukia baigiantis kolekcijos parodymui. Neabejoju, tikrai nustebsite“, - paslaptį ištikimiausiems savo žiūrovams, svečiams, bičiuliams ir žurnalistams žada įtemptai savo aštuntajam šou besiruošiantis dizaineris.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis