Stilingiems vilniečiams buvo pristatyta kailinių kolekcija

Tituluota gražuolė Gritė Maruškevičiūtė-Tamošiūnė tapo kailinių kolekcijos modeliu.

Drauge su SLA akademijos meistrais sukūrė modeliams urbanistinį didmiesčio moters įvaizdį: į viršų sukelti plaukai, sodriais gamtos atspalvių šešėliais išryškintos akys, natūralios lūpos. Šio įvaizdžio įkvėpimo šaltiniu tapo žinoma išskirtinių aksesuarų kūrėja Agnė Byčiūtė-Jankauskienė, savo moderniu įvaizdžiu išsiskirianti iš minios, kuri taip pat demonstravo šią kolekciją.

V. Pilkausko nuotr.

Ketvirtadienio vakarą sostinėje vyko stilingas vakaras, į kurį atvyko verslo auditorija ir žinomi žmonės: Rūta Rimšelienė, Vaida Lisikaitė, Asta Jonušienė, Justina Ieva Steponavičiūtė, Daiva Janulaitytė-Günther, Saulius Urbonas, Lukas Vosylius, Edmondas Babenskas ir kt.

V. Pilkausko nuotr.

Vakaro metu buvo pristatyta kailių ir odos namų „Eksa“ dviejų dalių kailinių ir kailio aksesuarų kolekcija. Ją demonstravo žinoma aksesuarų kūrėja Agnė Byčiūtė-Jankauskienė, tituluota gražuolė Gritė Maruškevičiūtė-Tamošiūnė, mados atrankos specialistas Vidmantas Vaidanavi
ius, mados žinovė Kristina Tripolskaja, laidų vedėja ir verslininkė Nora Lapinskienė, bankininkė Laura Prušinskaitė, farmacininkė Sandra Čaikė, modelis bei visažistė Justina Riukė.

V. Pilkausko nuotr.

Vakaro svečiai galėjo susipažinti su Baltijos gintaro papuošalų „Bambero“ kolekcija.

Vakaro akimirkos:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis