Paįvairink žiemą: 19 šiltų aprangos akcentų (FOTO)

Kai taip šalta, apie stilių galvoti norisi mažiausiai – kur kas aktualiau apsaugoti galvą nuo speigo. Vis dėlto net ir spaudžiant šaltukui įmanoma stilingai atrodyti. Siūlome keletą akcentų, kuriais galite ne tik pagyvinti žiemos įvaizdį – jie suteiks dar daugiau šilumos.

Dar mamos mokė: nuo šalčio ir vėjo žiemą labiausiai reikia saugoti galvą (per šią kūno dalį netenkama daugiausia šilumos, net apie 70 procentų, todėl būtina mūvėti kepurę), kaklą, rankas ir kojas.

Žinoma, labiausiai žiemą šildo kailis, beje, dirbtinis – taip pat! Kailiu šį sezoną puošiamos ir pirštinės, ir kepurės, ir netgi rankinės.

Rankinė, „Marella“

Kailinė kepurė, „Laura Daili Vilnius“

Dakota Johnson
Vida Press

Jei nešiojate ne tokį storą paltą, po apačią galite pasivilkti šiltesnį švarkelį ar liemenę, tarkime, iš avikailio ar vilnos. Toks apdaras visai gali tarnauti ir kaip viršutinis drabužis darbe, ypač jei biure vėsoka.

Vida Press

Švarkas, „Esprit“

Liemenė, „Julia Janus“

Puikus drabužis žiemą – vilnonis (tvido) kombinezonas. „Marks & Spencer“

Ypač maloniai šildo nailoninės neperpučiamos liemenės ir švarkeliai (pvz., „Uniqlo“).


Tokią liemenę galima vilktis po paltu, ypač jei lauke žvarbus kiaurai košiantis vėjas. „Julia Janus“

Džemperis, „MAX & Co.“

Puikia šildančia puošmena gali tapti kailinis šalikas ar mova (kailinės movas primenančios apykaklės – šios žiemos hitas). Jie gali būti įvairiausių spalvų, juos galima nešioti ne tik ant viršutinių drabužių.

Paltas, „Celine“

Dizainerė, mados tinklaraštininkė, stiliaus guru Rosie Fortescue
Vida Press

Alexa Chung
Vida Press

Jei vakare esate pakviesta į vakarėlį ar kokį oficialų renginį, labai pravers suknelę pagyvinti kailine pelerina ar juodu kailiniu šalikėliu (kaip šokėja Dita Von Teese ar žvaigždžių stilistė Rachel Zoe, puikiai išmananti renginių etiketą). Jausitės daug maloniau.

Rachel Zoe (k.), Dita Von Teese
Moteris.lt montažas (Vida Press nuotr.)

Rachel Zoe
Vida Press

Pelerina, „Pietro Filipi“

Kombinezonas, „Stella McCartney“
Pelerina, „Marni“

Kūną maloniai šildo ir kašmyras, todėl žiemą tiesiog nepakeičiamas kašmyro šalis. Juo galite apsisiausti ne tik kaklą, bet ir galvą.

Rooney Mara
Vida Press


Vida Press


Kašmyro šalis, „Stefanel“

Rankas patariame kišti į kuo storesnes pirštines. Vėlgi – kailinės tiesiog nepakeičiamos, kaip Kristinos Kruopienytės. Didelė šių pirštinių gerbėja dizainerė Agnė Kuzmickaitė sako, kad šiaip jau būdama šalčmirė, su šiomis pirštinėmis nejaučia jokio šalčio.

Pirštinės, „Kristina Kruopienytė“

Pirštinės, „Winter Love“ („Robert Kalinkin“)

Pirštinės, „Monton“

Stilistė Natalie Joos
Vida Press

Pirštinės gali tapti tuo akcentu, pagyvinančiu visą žiemos ansamblį. Todėl drąsiai rinkitės spalvotas. Galite dėvėti net ir ne vienerias.

Pirštinės be pirštų puikiai tiktų sušildyti dilbiams ir riešams, ant viršaus galima užsimauti dar vienerias, šiltesnes, pirštines.

Julianne Moore
Vida Press

Pirštinės, „Julia Janus“

Kepurių įvairovė žiemą stulbinanti, todėl neįmanoma, kad neišsirinktumėte jums labiausiai tinkančios. Žaismingai prie santūraus dalykinio stiliaus palto ar kailinukų atrodytų kepuraitė su bumbulu. Juk niūrumos ir taip pakanka.

Mados iliustratorė, stilistė, tinklaraštininkė Jenny Walton
Vida Press

Vida Press

Tokia kepurė (ypač jei mokate megzti), gali tapti ne tik šiltu akcentu, bet ir išsakyti jūsų požiūrį į svarbius dalykus.

Pink
Vida Press

Kepurė, „Monton“

Supermadinguolės ausis slepia po dar dviem ausimis, dažniausiai renkasi peliukų ar meškučių. Tokią nesunku pasidaryti ir pačioms.

Dainininkė Frankie Bridge
Vida Press


Angoros kepuraitė, „Laura Daili Vilnius“

Kepurė, „Kristina Kruopienytė“

Stiliaus guru, mados verslininkė Helena Bordon
Vida Press

Batai, „Aldo“

Nepasiduokite stiliaus sąstingiui – šildykitės nuotaikingais akcentais!

Gamintojų ir redakcijos archyvo nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis