Kolekcijoje – visos pavasario mados tendencijos

Šiandien klasikinis stilius nėra nuobodus ar senamadiškas, jis kur kas atviresnis naujiems siluetams, spalviniams deriniams ir netikėtoms detalėms. Būtent ši naujoji klasika ir yra viena pavasario tendencijų.

Į naujos prekių ženklo "Pietro Filipi" kolekcijos pristatymą susirinkę svečiai galėjo numanyti, kokius modelius išvys žengiančius podiumu. Šiam ženklui būdingas modernumas, lengvumo pojūtis ir klasikos bei laisvalaikio stiliaus dermė.

2016 m. pavasario ir vasaros kolekcija šį kartą buvo itin elegantiška, subtili, bet alsuojanti vasariška nuotaika. Netrūko lengvų besiplaikstančių audinių, šviesių atspalvių, įprastai sezono karaliene vadinamos baltos, taip pat jūrinę tematiką primenančio dryžių žaismo ir vandenyno mėlio.

D. Pipo nuotr.

D. Pipo nuotr.

Akivaizdu, kad šįmet madingos plačios žemę siekiančio kelnės, siauresnės patrumpintos ir bermudų tipo šortai. Su pavasario lengvumu grįžta ir laisvų, kūno nevaržančių siluetų mada, laisvai krinta dauguma kolekcijos drabužių: palaidinės, švarkai, maksi ilgio suknelės. Moteriškos kūno linijos pabrėžiamos aukštintu liemeniu, dirželiais ir dekoratyviais elementais ties talija.

D. Pipo nuotr.

D. Pipo nuotr.

Svarbiausiais pavasario pirkiniais galima įvardyti talpią ir kokybišką krepšio formos rankinę, lengvą kelnių kostiumėlį ir prabangiuose kurortuose neretai matomas plačias palazzo kelnes. Kolekcijoje pristatytus klasikinio stiliaus drabužius galima akimirksniu paversti tinkamais laisvalaikiui - tereikia aukštakulnius iškeisti į sportinius batelius.

D. Pipo nuotr.

D. Pipo nuotr.

Daugiau akimirkų iš "Pietro Filipi" kolekcijos pristatymo - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis