5 madingos, bet universalios sezono spalvos

Nors šįmet madingos pavasario spalvos žavi aktyvumu, romantika ar žaismingumu, net ir jas galima vadinti universaliomis. Paslaptis paprasta - atsižvelkite į tendencingą spalvą ir rinkitės švelnesnius ir subtilesnius jos tonus.

Neutralias spalvas greičiausiai be vargo išvardintų dauguma: juoda, balta, smėlio, tamsiai mėlyna, ruda ir kitos. Tačiau neutraliais dažnai galima vadinti ir pastelinius atspalvius, jais galima nuraminti net ir itin ryškias spalvas, pavyzdžiui, skaisčią raudoną ar ultramarino mėlyną. Pateikiame 5 madingas 2016 m. pavasario ir vasaros spalvas, kurias galėsite drąsiai derinti su ryškiaspalviais ar raštuotais drabužiais.

ALYVŲ PILKA

Madingiausiu pavasarį vadinamas purpurinis pilkumas. Tai lyg violetinės ir pilkos mišinys, kuriame dominuoja būtent pastaroji. Garsių mados namų kolekcijose alyvų pilkumo netrūksta, tačiau parduotuvėse jį pamatysite retai. Įprasta pilka ypatinga tuo, kad būdama greta kitos spalvos tarsi įgauna jos atspalvį, todėl madingos alyvų pilkos alternatyva galėtų būti pilkų ir violetinių drabužių deriniai.

Vida Press nuotr.
Paltas "APRANGA", sportiniai bateliai "ALDO", rankinė "MICHAEL MICHAEL KORS", gamintojų ir net-a-porter.com nuotr.

ŠALTOS KAVOS RUSVA

AFP/Scanpix, Vida Press nuotr.

KVARCO ROŽINĖ

RAMI ŽYDRA

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

PERSIKŲ IR KORALŲ ATSPALVIS

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis