Į madą grįžta bohemiška prabanga

Bene kiekvieną pavasario ir vasaros sezoną dizainerius įkvepia hipių laikai. Tačiau šįmet atgaivinta bohema kitokia - moteriška, itin šiuolaikiška ir prabangi.

Stilingų vakarų nebūna per daug! Iškilmingoje Vaidilos teatro aplinkoje vokiečių prekių ženklo MARC CAIN mados renginys užbūrė vakaro svečius. Į nuostabią mados kelionę, kurioje susijungė estetika, grožis ir menas, buvo galima leistis vos tik pravėrus teatro duris.

D. Pipo nuotr.

Vakaro metu pristatyta MARC CAIN 2016 metų pavasario ir vasaros kolekcija, rodyta „Mercedes-Benz“ mados savaitėje Berlyne. 11 metrų podiumu einančias manekenes lydėjo Ievos Zasimauskaitės ir jos grupės gyvai atliekamos dainos. Svečiai grožėjosi net 64 skirtingais modeliais iš šiųmetės kolekcijos „Future Romance“ (liet. „Ateities romantika“).

D. Pipo nuotr.

D. Pipo nuotr.

Kolekcijoje atsispindėjo hipiška dvasia ir 70-ųjų romantika, įkvėpimo semtasi ir iš 1975 m. pasirodžiusio Peterio Weiro romantiško filmo „Picnic at Hanging Rock“ (liet. „Piknikas ant kabančios uolos“).

D. Pipo nuotr.

D. Pipo nuotr.

Pavasario ir vasaros kolekcijoje vyravo švelni rožinė, balta ir pilkšva spalvos. Romantiškąją pusę sudarė drabužiai, puošti subtiliais nėriniais, siuvinėti spindinčiomis detalėmis, o maištingesnėje buvo galima įžvelgti nerūpestingą hipių madą – kolekcijos modeliai dekoruoti šį sezoną ypač populiariais kutais ir klostėmis.

D. Pipo nuotr.

D. Pipo nuotr.

D. Pipo nuotr.

D. Pipo nuotr.

2016 m. MARC CAIN pavasario ir vasaros kolekcija - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis