Drabužiai, tinkantys visų dydžių moterims

Dažnai ant podiumo išvydusios liaunutes manekenes stebimės - o kam gi daugiau tokie drabužiai tiktų? Tik lieknoms kaip šakaliukai! Tačiau nereikėtų visų apdarų smerkti jų nė nepasimatavus. Yra tokių, kurie tinka ir lieknoms, ir moteriškesnėms figūroms.

Patrumpintos palaidinės

Atrodo, šis drabužis kaprizingiausias iš visų, tinka tik turinčioms sportišką pilvuką. Bet ar pastebėjote, kad vilkėdamos patrumpintas palaidines garsenybės retai atidengia pilvo zoną, dažniausiai matomas tik ruoželis odos po krūtine. Prie tokių palaidinių paprastai derinamos kelnės ir sijonai aukštintu liemeniu, kuris paslepia galbūt ne visai tobulą pilvuką. Pastaruoju metu trumpintų palaidinių bei kelnių ansamblius mielai dėvi ir vadinamieji plius dydžio modeliai.

AFP/Scanpix nuotr.

Vida Press nuotr.

Palaidinės: "ALICE + OLIVIA", "CUSHNIE ET OCHS", "ELIZABETH AND JAMES", net-a-porter.com nuotr.

Prigludusios suknelės

Figūros linkius atkartojančios suknelės anaiptol nėra uždraustos turinčioms išraiškingus apvalumus. Jei moteris yra pilnesnė, jai nereikėtų slėptis po maišus primenančiais drabužiais, nes tai tik stambins figūrą. Puikus sprendimas būtų prie kūno prigludusi suknelė ir ilgesnis griežto silueto paltas, švarkas arba švarko tipo liemenė.

Vida Press nuotr.

Suknelės: "HERVÉ LÉGER", "VICTORIA BECKHAM", "JACQUEMUS", net-a-porter.com nuotr.

Saulės kirpimo suknelės ir sijonai

Tokio tipo sijonai (ir apatinės suknelių dalys) nestorina klubų kaip raukti ar platinti klostėmis. Jie dailiai apgaubia klubus, sėdmenis ir platėja žemyn vilnydami minkštomis klostėmis. Tai idealus drabužis norinčioms paslėpti apvalainas šlaunis.

Vida Press nuotr.

Suknelės: "GIAMBATTISTA VALLI" ir "VICTORIA BECKHAM", sijonas "MIU MIU", net-a-porter.com nuotr.

Pieštuko silueto sijonai

Renkantis savo figūrai tinkantį pieštuko silueto sijoną svarbu atkreipti dėmesį į ilgį, audinį ir spalvą. Šviesūs ir marginti sijonai trauks žvilgsnius, todėl turinčioms plačius klubus verčiau tokių vengti, labiau tiks tamsesni. Jei norite, kad apatinė kūno dalis atrodytų siauresnė, ieškokite standaus kokybiško audinio, kuris apglusdamas klubus šiek tiek juos ir formuotų.

Vida Press nuotr.

Sijonai: "BARBARA CASASOLA" ir "APRANGA", net-a-porter.com ir gaminotjo nuotr.

Apsmukę boyfriend džinsai

Laisvesni ir kiek apsmukę boyfriend stiliaus džinsai neišryškina klubų kaip, pavyzdžiui, siauri. Tokius džinsus gali drąsiai mūvėti ir visai liaunutės, ir apvalesnės moterys. Jei norisi, kad kojos atrodytų ilgesnės, plonesnės, prie boyfriend džinsų avėkite aukštakulnius batelius arba platforminius (gali būti ir plokščiu padu).

Vida Press nuotr.

Džinsai: "GOLDEN GOOSE DELUXE BRAND" ir "APRANGA", net-a-porter.com ir gaminotjo nuotr.

Baikerių stiliaus striukės

Jau kurį laiką vienas madingiausių ir universaliausių drabužių - rokeriškos odinės striukės. Šiandien jų galima rasti pačių įvairiausių, nuo spalvotų, siūtų ne tik iš odos, kniedytų, liemenuotų iki vadinamųjų oversized. Daugumai moterų tinka patrumpintos baikerių striukės, jos neišryškina liemens, o vilkimos prie tinkamai parinktų drabužių tik patobulina figūras ir suteikia madingo griežtumo.

Vida Press nuotr.

Striukės: "BALENCIAGA" ir "APRANGA", net-a-porter.com ir gaminotjo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis