Sezono batelių tendencijos komforto mėgėjoms

2016 m. pavasarį sportinis stilius vėl puikuojasi svarbiausiose tendencijose. Šį sezoną itin populiarios beisbolininkų tipo striukės, tamprės, treninginiai drabužiai. Vis dėlto didžiausias dėmesys tenka sportiniams bateliams. Žvilgtelėkite, kokie bus madingiausi.

BALTI

Tai sportinė klasika. Balti medvilniniai ar odiniai bateliai puikiai tinka prie neutralių ar ryškesnių drabužių. Galite juos avėti net ir prie klasikinio stiliaus aprangos, pavyzdžiui, kelnių kostiumo.

Vida Press nuotr.

Sportiniai bateliai: "Myswear", "Toms", "Converse", "Nike", farfetch.com, asos.com ir gamintojo nuotr.


ĮSIAUNAMI

Tokio tipo batelius galima vadinti subtiliausiais iš sportinių, juk jie šiek tiek primena baletinukes. Įsiaunami sportiniai bateliai puikiai tiks toms, kurios ieško švelnesnio sportinės avalynės varianto.

Vida Press nuotr.

Sportiniai bateliai: "Lacoste", "Toms", "Asos", "Vans", asos.com ir gamintojo nuotr.


METALIZUOTI

Šį pavasarį iš mados nesitraukia metalizuoti paviršiai. Paprastai jų tendencija ryškiausia būna žiemą, nes tai švenčių ir vakarėlių metas. Tačiau 2016 m. šiltasis sezonas taip pat spindi metalu. Metallic efekto sportinukai - tai ne tik sidabro ar aukso spalvos, bet ir pasteliniai atspalviai ir siuvinėjimai blizgiais žvyneliais.

Vida Press nuotr.

Sportiniai bateliai: "Asos", "Superga", "Hogan", "Church's", farfetch.com ir asos.com nuotr.

ĮDOMŪS

O štai šie bateliai toms, kurios nori išsiskirti iš minios. Jie gali būti traukti guma, siuvinėti brangiųjų akmenų imitacijomis, trimatėmis detalėmis ar gaminti iš neįprastų medžiagų. Jei avite dėmesį atkreipiančius kedus, stenkitės vengti ekstravagantiškų drabužių.

Vida Press nuotr.

Sportiniai bateliai: "Msgm", "Toms", "Valentino", "Marni", farfetch.com ir gamintojo nuotr.

PLATFORMINIAI

Kai ėmė plisti plokščių platformų mada, į tokias žiūrėta kreivai - tarsi viena keisčiausių tendencijų. Visgi šįmet tokios platformos gana įprastos, o platforminė sportinio stiliaus avalynė net labai populiari.

Vida Press nuotr.

Sportiniai bateliai: "Vagabond", "Toms", "Asos", "Bucemi", farfetch.com, asos.com ir gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis