Aktorės B. Lively motinystės stilius Kanuose ir patarimai, kaip stilingai atrodyti laukiantis (FOTO)

Kad nėščia moteris gali žydėti (ir žydi!), kuo puikiausiai įrodo antrosios atžalos besilaukiančios amerikiečių aktorės Blake Lively pavyzdys. Ji atrodo nepriekaištingai nuo ryto iki vakaro. Manote, tuo pasirūpina stilistai? Klystate!

B. Lively – viena iš nedaugelio Holivudo žvaigždžių, nesinaudojančių stilistų paslaugomis. Savo apranga ir įvaizdžiu ji rūpinasi pati.

Ne išimtis ir šiųmetis Kanų kino festivalis, kur gražuolės aktorės laukė kiek pasunkinta užduotis – sumaniai ir subtiliai paryškinti nėštumą.

„Versace“
Vida Press

B. Lively lagaminuose į Kanus atkeliavo mados namų „Valentino“, net „Versace“, „Burberry“, „Juan Carlos Obando“, „Vivienne Westwood“ ir kt. apdarai. O į „Café Society“ premjerą ją atlydėjo pats raudonpadžių batelių guru Christianas Louboutinas!

B. Lively su Christianu Louboutinu Kanuose
Vida Press

Kritikų pastebėjimu, moteriai pasisekė taip puikiai suderinti aprangą, kad nė nekrinta į akis, jog aktorė laukiasi. Nėščiosios drabužiai visai neatrodo kaip nėščiosios.

„Atelier Versace“
Vida Press
„Atelier Versace“
Vida Press

„Vivienne Westwood Couture“
Vida Press

„Salvatore Ferragamo“
Vida Press

Vida Press
„Juan Carlos Obando“
Vida Press

Būtent tokia taisykle siūlo vadovautis ir stilistė Agnė Gilytė: nešioti (kiek leidžia figūra) kiek įmanoma daugiau įprastų savo drabužių, be reikalo nepirkti specialiai nėščiosioms skirtų apdarų. Šie paprastai būna nykoki, platūs lyg maišai, o besilaukiančioms moterims neretai norisi atrodyti įprastai, tik pritaikant drabužius prie pakitusios figūros. Taigi iš specialiųjų drabužių parverstų galbūt tik džinsai ar kelnės su specialia pilvą prilaikančia juosta, visa kita galite pritaikyti. Žinoma, naivu tikėtis, kad, būdama devintą mėnesį nėščia, įtilpsite į mažą juodą suknelę, kurią dėvėjote iki nėštumo, bet iš esmės didelių stiliaus katastrofų neturėtumėte patirti (ypač pirmus du trimestrus). Juk baltus marškinius galima nešioti ir neužsegtus, tas pats galioja ir lietpalčiams (žinoma, Blake dar gali jį užsisegti, diržų neturėtumėte vengti ir jūs, jei laukiatės, jie truputį subalansuotų figūrą, suteiktų formos drabužiams).

Prie kelnių derantis lietpaltis – „Burberry“
Vida Press

„Giambattista Valli Haute Couture“
Vida Press

Suknelę geriausia rinktis trikotažinę tiesią, laisvo silueto ar susiaučiamą.

Beformių maišų ir palapinių reiktų vengti kaip įmanoma labiau. Drabužiai turėtų būti tik vos platesni, kad teiktų komforto jausmą. „Kadangi kojos per visą nėštumą kis mažiausiai, gali nešioti šiek tiek labiau aptemptas kelnes, džinsus ar odines tampres“, – knygoje „Spintologija“ rašo A. Gilytė. Tai padės sukurti harmoningesnį įvaizdį pagal figūrą.

Beje, figūrą puikiai „harmonizuoja“ aukštakulniai, todėl visai nebūtina jų vengti (žinoma, saugaus aukščio).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis