Suknelių ir paveikslų kolekcija „Išlaisvink žvėrį. Ryžkis dvigubam“ skatina išlaisvėti

Pristatytas unikalus „Magnum“ ledų kūrybos projektas, sujungęs net 6 garsius Lietuvos kūrėjus.

Gegužės 19 d. specialaus renginio „Pirklių klube“ metu buvo pristatytas unikalus kūrybos projektas, sujungęs net šešis garsius Lietuvos menininkus. Mados dizaineriai Lilija Larionova, Agnė Kuzmickaitė ir Egidijus Rainys bei iliustratorės Nomeda Marčėnaitė, Akvilė Lesauskaitė ir Akvilė Magicdust pristatė savo kūrybą, įvilktą į netikėtumo, spontaniškumo ir malonumo rūbą.

Renginio metu buvo pristatyta 17 dizaino darbų kolekcija, kurią sudaro 8 Lietuvos dizainerių kurtos suknelės ir 9 iliustratorių rankomis piešti paveikslai. Kolekcija kurta tarptautinės naujų „Magnum“ ledų „Magnum Double“ kampanijos „Išlaisvink žvėrį. Ryžkis dvigubam“ pagrindu.

Organizatorių nuotr.

„Išlaisvink žvėrį. Ryžkis dvigubam“ kampanijos esmė - žmoguje slypintis emocionalus ar kūrybiškas žvėris. Kiekvienas iš Lietuvos kūrėjų į kampaniją pažvelgė iš savo perspektyvos. Todėl, kolekcija kupina netikėtų dizaino sprendimų: nuo lūpdažiais pieštų laukinių kačių iki vakarinių suknelių, dekoruotų liūto spaudiniais.

Kolekcijos pristatymo vakarą taip pat netrūko staigmenų: specialiai renginiui kurtas garso ir vaizdo takelis, veidrodinė scena, šviesų šou, balerinų ir operos solistės pasirodymas, ir, be abejo, vakaro puošmena – įspūdinga tarptautinės naujų „Magnum“ ledų „Magnum Double“ kampanijos „Išlaisvink žvėrį. Ryžkis dvigubam“ suknelių ir paveikslų kolekcija. Visa tai ir dar daugiau buvo galima išvysti renginio metu, į kurį buvo susirinkęs gausus būrys mados ir pramogų pasaulio atstovų. Svečiai buvo vaišinami naujaisiais „Magnum double“ ledais bei renginio draugų „Hennessy“ – vasariškais kokteiliais.

Organizatorių nuotr.

Nuo gegužės 20 d. parodą galima aplankyti antrame pramogų ir laisvalaikio centro „Panorama” aukšte, kur ji bus eksponuojama iki birželio 20 d. Liepos mėnesį parodą galės išvysti ir uostamiesčio gyventojai bei svečiai. Visą mėnesį darbai bus eksponuojami mados ir verslo centre „Herkaus galerija“, Klaipėdoje. Parodos nemokamos ir atviros visiems meno mylėtojams.

Užsakymo nr.: PT_71346872

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis