Dizainerė R. Juškevičienė pristato visą moters vasaros spintą. Joje yra kai kas netikėto (FOTO)

Kokių drabužių moteriai gali prireikti vasarą? Kaip ir kokius vilkėti? Dizainerė Rasa Juškevičienė sukūrė visą vienos moters vasaros spintą, o kurortinės kolekcijos centre – gaivių spalvų suknelė ir vienas netikėtas, bet labai svarbus drabužinės elementas.

Dizainerės drabužių linijos „Rasa Studio“ kurortinėje kapsulinėje kolekcijoje „Californian fantasy“ – įvairiems vasaros scenarijams tinkanti apranga: atostogoms egzotiniuose kraštuose, laisvalaikiui šurmuliuojančiame mieste, pasivaikščiojimams meno galerijose ir parodose, prabangiems vakarėliams ir vėlyvo vakaro kokteiliams.

Pasak dizainerės, kolekciją įkvėpė Kalifornijos saulė ir jos nutviekstos spalvos, pozityvumas, nerūpestingų dienų nuotaika ir nuotykių nuojauta. Argi ne apie tokią pašėlusią vasarą svajoja visos moterys?

Kolekcija skirta jausmingai, seksualiai, drąsiai moteriai, nebijančiai savo kūno ir subtiliai jį apnuoginančiai.

Šios vasariškos atostogų kolekcijos (o ir kiekvienos moters vasaros drabužinės) ašis – suknelė. Tai moteriškiausias ir lengviausiai suvaldomas drabužis vasarą, kai sukti galvos, ką ir su kuo derinti, nebereikia. Net basutės ir įsiaunami bateliai nebūtini (jei tik nežengiate įkaitusiu asfaltu)!

Iš prekių ženklo „Rasa Studio“ archyvo

Vis dėlto R. Juškevičienė siūlo atkreipti dėmesį į dar vieną šiek tiek netikėtą, tačiau vertą dėmesio moters drabužinės elementą – juodą apatinuką.

Iš prekių ženklo „Rasa Studio“ archyvo

Tarsi mistifikuoti juodi apatiniai kiekvieną moterį pavers atostogų karaliene. O jei ant tokio apsivilksite perregimo audinio raudoną suknelę...

Iš prekių ženklo „Rasa Studio“ archyvo

Iš prekių ženklo „Rasa Studio“ archyvo

Lengvus plazdančius siluetus dizainerė siūlo derinti su griežtesnėmis geometrinėmis formomis. Pavyzdžiui, griežtesnio silueto švarku. Besitransformuojantys drabužiai leidžia keistis ir pačiai moters asmenybei, atskleisti vis kitas jos puses.

Iš prekių ženklo „Rasa Studio“ archyvo

Šios vasaros „Rasa Studio“ spalvos – balta, dramblio kaulo, raudona ir įvairių atspalvių mėlyna (pastelinė melsva, „Tiffany“ mėlyna, žydra).

Iš prekių ženklo „Rasa Studio“ archyvo

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis