Madingiausias šio sezono švarkelis iki 20 ir 30 eurų

Greičiausiai didžiausio populiarumo pastaraisiais metais sulaukęs švarkas buvo - odinė rokerių stiliaus striukė. Šiandien tokias turi daugelis, tačiau pamažu stilingos moterys vis dažniau rokerių striukę keičia į sportiškesnį variantą - bomberį.

Bomberis yra beisbolininkų stiliaus švarkelis be apykaklės, siaurintas ties riešais bei juosmeniu. Tokie švarkeliai (striukės) šį sezoną žengė į mados aukštumas, elekrtoninėse parduotuvėse jiems net išskiriama speciali kategorija, kurioje bomberių pasiūlos tikrai netrūksta.

Vida Press nuotr.

2016 m. vasarą spintos nepapildyti beisbolininkų švarkeliu, rodos, būtų net nuodėmė - juk tokius jau pusmetį demonstruoja daugybė stilingų žvaigždžių! Beje, nors šis švarkelis yra sportinio stiliaus, jį galima vilkėti ir elegantiškai, pavyzdžiui, prie siaurų kelnių / pieštuko silueto sijono ir aukštakulnių. O neįpareigojančiam įvaizdžiui puikiai tiks patogus ir šiuolaikiškas džinsų, bomberio bei sportinių batelių derinys.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Kadangi beisbolininkų švarkelių populiarumas išaugo it ant mielių, jie pradėti taikyti ne tik kasdieniame, bet ir vakaro garderobe. Siuvinėti blizgučiais, siūti iš satino, šilko, dabinti trimačiu dekoru (gėlėmis, brangiųjų akmenų imitacijomis) arba siuvinėti žvilgiais siūlais - moderni klasikinio švarko alternatyva. Puošnesnius bomberius dizaineriai ragina derinti prie ne mažiau madingų naktinukų tipo suknelių ar prabangių vakaro suknių.

Žinoma, įmantresni beisbolininkų švarkai kainuoja daugiau, tačiau galite jų rasti ir padoriomis kainomis. Štai keli madingųjų švarkų pasiūlymai iki 20 ir 30 eurų.

IKI 20 EUR

Švarkeliai "Zara" ir iš asos.com - Ltd, gamintojų nuotr.

Švarkeliai iš asos.com - Ltd, gamintojų nuotr.IKI 30 EUR

Švarkeliai "Zara" (1,3) ir "Bershka", gamintojų nuotr.

Švarkeliai "Stradivarius" (1,3), "Mango", gamintojų nuotr.

Švarkeliai "Bershka", gamintojo nuotr.

Švarkeliai "H&M", "Mango", "Stradivarius", gamintojų nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis