Baltas drabužių stilius: kaip rengtis jai ir jam?

Balta leidžia žaisti, kurti, interpretuoti – tokiomis šios su vasara siejamos spalvos galiomis kasmet pasinaudoja „Vakarienės baltai“ dalyviai. Šventės metu jų pasirinkti ir nuotraukose įamžinti deriniai primena unikalias fotografijas iš pasaulio madų savaičių.

Baltos galimybės

Harmonijos ir jėgos spalva – taip aiškinama baltos įtaka įvaizdžiui ir nuotaikai. Prekybos centro „Europa” vadovės Rasos Vileikytės pastebėjimu, į baltą spalvą lietuviai vis dar žvelgia praktiškai, asocijuoja su šiltu oru, tad dažniausiai puošiasi vasarą. Tačiau analizuojant praėjusio sezono tendencijas matyti, kad, kitaip nei anksčiau, šiemet šviesios spalvos drabužius neretai rinktasi vilkėti ir žiemą.

Organizatorių nuotr.

Yra nesuskaičiuojama galybė būdų kaip nepriekaištingai pasipuošti balta spalva. Žavingų baltų drabužių savo vasaros kolekcijoje siūlo PC „Europa“ įsikūrusi „Michael Kors“ drabužių parduotuvė. „Ruošiantis „Vakarienei baltai“ patariame derinti skirtingas drabužių ir aksesuarų tekstūras. Be to, balta spalva turi daugybę atspalvių, todėl šiai šventei galite susikurti itin madingą ombre įvaizdį: pradėkite nuo tamsesnio baltos atspalvio švarkelio ar palaidinės ir baikite akinamo baltumo bateliais ar sijonu – taip sukursite dar didesnį efektą. Jei spalvų vis tik norisi, įvaizdį paįvairinkite subtiliomis detalėmis: kitos spalvos batelio kulnas, blizgiais akmenėliais nusagstyta rankinė ar akį traukiantis aksesuaras plaukuose padės suspindėti!“, – siūlė R. Vileikytė.

Organizatorių nuotr.

Pažvelgėme, kokius baltus derinius ankstesniais metais pasirinkdavo Vilniaus ir kitų pasaulio miestų „Vakarienės baltai“ dalyviai.

Įspūdingi galvos apdangalai

„Tai, kaip jaučiatės mūvėdami skrybėlaitę, atskleidžia visą tiesą apie Jūsų skrybėlaitę“, – gerai pastebėjo legendinis skrybėlaičių modeliuotojas Philip Treacy. Išieškotas ir stilingas baltas galvos ar veido apdangalas pavirs jūsų įvaizdžio ašimi ir leis pasijausti nekasdieniškai.

Balta nuo galvos iki pirštų galiukų

Pažvelgus į šių metų Paryžiaus, Milano, Niujorko ir Londono podiumus matyti, kad balta spalva veikiausiai yra antra pagal populiarumą po juodos. Taip, kaip iš koto verčia juodas smokingas, tiek vyriškas, tiek moteriškas, žadą atima ir baltas nepriekaištingas kelnių ir švarko kostiumas. Vientisą ir jausmingą įvaizdį sukurs baltas kombinezonas. Na o balta suknelė atveria visus įmanomus kelius improvizacijai. Ji tokia puošni, žavi – ypatinga!

Raštai

Nėriniai, tinklinis audinys ir raštai pagyvina baltą derinį ir traukia akį. Nebijokite, kad margumynų bus per daug. Kaip tik šią vasarą drąsūs nėriniai ir skoningas perteklius madoje pateisinami lygiai taip pat kaip ir minimalizmas.

Balta vyro garderobui

„Baltos nevengia ir vyrai – klasikiniai balti marškiniai madingi ir perkami visuomet. Tačiau pastebėjome, kad PC „Europa“ apsilankantys vyrai vis dažniau dairosi ne tik į klasikinę aprangą, bet ir į šviesių tonų laisvalaikio drabužius – baltų atspalvių kelnes, šortus ar švarkus“, – sako Rasa Vileikytė. „Vakarienėje baltai“ vyrai džiugina akį skoningais elegantiškais, romantiškais, sportiškais ar žaismingais ir šmaikščiais baltos deriniais.

Aksesuarų žaismė

Paklausti, kas yra vertingiausia mados investicija, žinomiausi Lietuvos ir pasaulio mados stilistai dažnai atsako, kad tai aksesuarai! Pabrėžkite vakaro nuotaiką išraiškingu kaklo vėriniu ar rankos papuošalu, o gal šiai ypatingai vasaros šventei išmėginsite kūno dailę ar, pavyzdžiui, chna piešinius ant rankų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis