Vasaros suknelių kolekcija sudomino žinomas moteris

Trečiadienio vakarą „Nesė pramogų banko“ restorane triumfavo moteriškumo kultas: čia vyko dizainerės Birutės Kerinos ištaigingų vasaros suknelių, kurios moteris paverčia tikromis vakaro karalienėmis, kolekcijos pristatymas.

Pasigrožėti įvairių spalvų ir raštų suknelėmis atvyko stilistė Violeta Malevska su dukrele Paule, žurnalistė Laima Lavaste, verslo įvaizdžio konsultantė Alvyda Jasilionytė, legendinė televizijos diktorė Saulė Gedrimaitė. Seimo narys Arvydas Anušauskas. Jo žmona, kultūros vadybininkė Lina Anušauskienė kartu su modeliais bei operos soliste Agne Sabulyte demonstravo vakaro kolekciją.

Organizatorių nuotr.

Ne vienerius metus kuriančios dizainerės B. Kerinos kūryba įvairialypė: ir klasikiniai griežtų kirpimo linijų drabužiai, ir itin puošnios žemę šluojančios suknelės, skirtos ypatingam, išskirtiniams vakarui. Kiekviena suknelė kuriama su meile moteriai, su aiškiu tikslu pabrėžti kiekvienos moters unikalumą ir moteriškumą, leisti pasijusti jai tikra karaliene.

Organizatorių nuotr.

„Esu labai darbšti, nestokojant naujų idėjų, užsispyrusi, charizmatiška ir tikra romantikė“, - taip apie save kalba dizainerė B. Kerina.

Organizatorių nuotr.

Demonstruojant kolekciją gyvai grojo saksofonistas Gintaras Remeikis.

Vakarą vedė, publiką dainomis džiugino ir apie Izraelio Negyvosios jūros kosmetiką „Ahava“ savo įspūdžiais dalinosi atlikėja Rūta Lukoševičiūtė.

Organizatorių nuotr.

„Stengiuosi savo odą puoselėti kuo natūralesnėmis priemonėmis“, – sakė R. Lukoševičiūtė, į renginį atvykusi pasiramščiuodama ramentu. Prieš pusantros savaitės atlikėja namuose netyčia stipriai susitrenkė koją į dukrelės Lėjos naują dviratį. „Regis tik atsitrenkiau – ir štai, sulūžo pirštas“, – šypsojosi Rūta, visose gyvenimo situacijose neprarandanti humoro jausmo.

Organizatorių nuotr.

Robertino Valiulio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis