Ekstravagantiška vasaros mados kolekcija sudomino stilingus vilniečius

Penktadienio vakarą restorane-klube “Vanille Lounge” vyko naujo prekės ženklo mados pasaulyje „Lakvina“, skito stilingai ir jaunatviškai moteriai, vasaros kolekcijos pristatymas.

Pasigrožėti vasariška mados kolekcija atvyko Žilvinas Šilgalis su drauge Kristina, papuošalų kūrėja Danguolė Pečiukonytė-Juan Font, stilistės Toma Kisieliūtė ir Violeta Malevska su dukra Paule, gydytojas Darius Rauba su dukra, verslininkės Nora Lapinskienė ir Vaiva Ginaitytė.

Organizatorių nuotr.

Madingą vakarą vedė ir stiliaus įžvalgomis dalinosi žinoma įmantrių aksesuarų kūrėja Agnė Byčiūtė-Jankauskienė. „Visada yra gerai, kai parduotuvėje gali rasti sau tinkamų drabužių ir klasikos gerbėjos, ir įdomesnių dizaino ar spalvų sprendimų ieškančios stileivos“, – apie pristatomo ženklo privalumus kalbėjo A. Byčiūtė-Jankauskienė.

Organizatorių nuotr.

Kolekciją drauge su modeliais demonstravo ir kultūros vadybininkė Lina Anušauskienė bei tinklaraštininkės Absentta ir Erika Valiukaitė. Įdomu tai, kad pirmą kartą ant podiumo pasirodė ir metais vyresnė L. Anušauskienės sesuo – ekonomistė Sigita Bulanovaitė, dirbanti tarptautinėje kompanijoje.

Organizatorių nuotr.

„Visada būna pirmas kartas, - šypsojosi, paklausta, ar nepabijojo demonstruoti ekstravagantiškos kolekcijos, S. Bulanovaitė. – Prieš renginį klausiau patarimų pas seserį Liną, kuri jau turi nemažą drabužių demonstravimo patirtį. Be to, Lina yra dalyvavusi ir fotosesijose. Taip pat nuo paauglystės nuolatos žiūriu „Fashion TV“, visada domėjausi mados pasauliu“. Demonstruojant kolekciją gyvai grojo saksofonistas Kastytis Žukauskas.

Organizatorių nuotr.

Renginio metu svečiai galėjo susipažinti su Prancūzijos kompanijos „L‘Occitane“ riboto leidimo verbenų ir rožių aromatais, mėgautis vasariškais gėrimais, dalyvauti nuotaikingoje loterijoje.

Vakaro akimirkos:

Robertino Valiulio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis