Klaipėdoje – naujas mados taškas

„Kaip veidas turi lūpas, kaip Latte turi pieno putą, kaip jūra turi kopas, taip nuo šiol stilingi Klaipėdos žmonės turi naują mados tašką – „KOPĄ boutique”, – taip savo madingų daiktų parduotuvę pristato buvusi ZIP FM laidų vedėja Silva Rindzevičiūtė ir jos kūrybinė partnerė Gabrielė Kerpytė.

Gabrielė ir Silva pačios kuria savo prekinį ženklą „Salanida“, kuris nuo šiol taip pat turi savo oficialius namus.

Organizatorių nuotr.

KOPA boutique – nauji Lietuvos dizainierių namai, įsikūrę pagrindinėje Klaipėdos senamiesčio gatvėje, savaitgalį oficialiai atvėrė savo duris. Į atidarymą ir pasveikinti merginų atvyko ir žinomi svečiai: Žilvinas Grigaitis su žmona Elle, Daina ir Antanas Bosai, Dalia Ibelhauptaitė, Orijus Gasanovas, Simona Albavičiūtė ir kiti. Atidarymo vakarėlyje šventinę nuotaiką ir muziką dalinosi Rembo, iš Ibicos Burn Residency dj konkurso neseniai grįžęs didžėjus Justy ir ZIP FM radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė.

Daina ir Antanas Bosai.
Organizatorių nuotr.

Lietuvos dizainerių rūbai, atrinkti pagal moterišką priekabumą ir vyrišką logiką. Surikiuoti, sukabinti, sulankstyti ir paruošti puoštis. Moteriškai ir net vyriškai širdžiai malonūs dalykai, nuo rūbų ir aksesuarų iki interjero detalių.

Dalia Ibelhauptaitė
Organizatorių nuotr.

Merginos žada iš kitų panašių vietų išsiskirti ne tik kruopščiai atrinktu asortimentu bei stilingu interjeru. „Skirsime dėmesį kiekvienai smulkmenai: muzikai, kvapui, atmosferai, išskirtiniams renginiams bei tikimės, kad „KOPA boutique” bus tokia vieta, iš kurios nesinorės išeiti,” – pasakoja buvusi radijo laidų vedėja Silva Rindzevičiūtė.

Marija Beržė
Organizatorių nuotr.

Čia įsikūrė tokie talentingi Lietuvos dizainieriai kaip Diana Paukštytė, „Undress”, „Pepper Me”, „Atsikeli ir varai”, „Kūtvėla”, “Baagi, Full Of Me”, „Grey Mouse”, „Coocoomos”, „Flow”, „Simona Samajauskaitė Jewlery” ir dar daug kitų.

Vakaro akimirkos:

Nuotraukos: Dominyka Ambroževičiūtė ir Jana Lohde.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis