Kiti mados standartai – kaip dar nešioti šilkinę skarelę

Trys mamos – lietuvės Rasa Balsytė (31 m.) ir Milda Jardine (32 m.) bei iš Mauricijaus kilusi Nishta Boodhoo (37 m.) – nusprendė keisti mados aksesuarų standartus. Jos siūlo šilkinę skarelę nešioti ant riešo.

Nestandartiška jau vien tai, kad Rasa ir Milda gyvena Londone, o Nishta – Niujorke. Visos trys dirba skirtingus darbus: Rasa – finansų srityje, Milda – mokesčių politikos specialistė, o Nishta konsultuoja sveikatos apsaugos įmones. Moterys kiekvieną savaitę per skaipą rengia vaizdo konferencijas, o kartais, vaikus palikusios vyrams, susitinka spręsti verslo reikalų.

Asmeninio albumo nuotr.

Visas jas sieja potraukis madai ir tai, kad visos darbe privalo vilkėti dalykinį kostiumėlį. Norėdamos atskleisti individualumą ir bent šiek tiek pagyvinti gana standartinę klasikinę darbo aprangą, kūrybingos moterys nusprendė pabandyti sukurti kokį nors į akis pernelyg nekrintantį, bet originalų papuošalą. Kadangi visos trys mėgo ryšėti skareles ant riešo, pačios sukūrė kelias tokias iš prabangių audinių atraižų. Taip prieš metus gimė idėja kurti šilko apyrankes ir prekių ženklas „Silk Philosophy“.

Pirmąją kolekciją pasiuvo mados gyslelę turinti Nishta, – jos senelis buvo siuvėjas, pati išmoko siūti būdama 12-os. Neseniai Rasa, Milda ir Nishta sukūrė jau ketvirtą šilkinių aksesuarų kolekciją. Įvairių spalvų ir raštų apyrankės tapo populiarios ne tik tarp biuro darbuotojų, imta jomis puošti rankines, rišti jas į plaukus, nešioti kaip mažą šalikėlį ant kaklo ir pan. Šioms apyrankėms kurti naudojami audinių likučiai, taip palaikoma idėja puoselėti aplinkos neteršiančią atsakingą madą. Sezono tendencijas atspindinčių audinių atraižas kūrėjos perka Niujorke, renkasi iš garsiausių mados kūrėjų – Oscaro de la Rentos, Annos Sui, Roberto Cavalli, Ralpho Laureno, Jasono Wu ir kt. – kolekcijų.

Nuotraukos – iš prekių ženklo „Silk Philosophy“ archyvo (autorė – Reda Mickevičiūtė)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis