Kaip rengiasi šių laikų stiliaus ikonos? Tikroji paryžietė Caroline de Maigret

Kas šiandien daro didžiausią įtaką suvokimui, kas yra madinga? Šiuolaikinė mada gimsta gatvėje, naujas taisykles diktuoja moterys, sugebančios į ją pažvelgti savaip.

Tai žinomos redaktorės, stilistės, dizainerės ar išskirtiniu stiliaus jausmu pasižyminčios buvusios manekenės.

Beje, naujosios stileivos nėra tradicinio jaunatviško grožio atstovės. Šias įvairaus amžiaus ir išvaizdos moteris vienija puikus skonis ir pojūtis, kad mada įdomi ir aktuali. Per socialinius tinklus sekamas kiekvienas jų žingsnis, o specializuotuose leidiniuose nenustojama stebėtis jų gebėjimu kurti tendencijas.

Viena tokių šiandienos stiliaus ikonų, apie kurias žinoti verta, – buvęs prancūzų modelis Caroline de Maigret (41 m.).

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Jei manote, kad žodis „paryžietė“ tapo kliše, o prancūziškas stilius yra nepasiekiamybė ar mitas, verta atkreipti dėmesį į šią buvusią manekenę.

Vida Press

Tankūs tamsūs kirpčiai, tarsi nerūpestingai paryškintos akys ir dideli, jaukūs, neutralių spalvių drabužiai – šios paryžietės, studijavusios Sorbonoje, kūrusios roko muziką ir dirbusios su žymiais mados namais (pavyzdžiui, „Chanel“ ar „Louis Vuitton“), įvaizdis.

Vida Press
Vida Press

C. de Maigret parašė knygą „Kaip būti paryžiete“ ir ši tapo kultine.

Vida Press

Įvaizdžio akcentai. Dideli švarkai, vyriško kirpimo paltai, marškiniai ir mėlyni džinsai.

Vida Press

Mėgstamas drabužis. Klasikinis baikerių stiliaus švarkas. „Su juo jaučiuosi saugiai, lyg su šarvais, ir tuo pačiu patogiai.“ Be to, toks drabužis tinka prie daugelio derinių.

Vida Press

Drabužis, kurį rekomenduotų turėti visoms. Smokingo stiliaus švarkas. „Tinka netgi prie džinsų ir baltų marškinių.“

Vida Press
Vida Press

Vida Press

Stiliaus principai. Mėgsta drabužius, kuriuos būtų galima vilkėti ne vieną kartą. Perka tik tikrai kokybiškus, kasdienius – dažniausiai iš „American Apparel“. Nedėvi tikro kailio. Renkasi arba žemakulnius, arba aukštakulnius, niekada – „per vidurį“.

Patarimas. Nebijokite atrodyti netobulos. Jūsų netobulumas yra jūsų išskirtinumas. Nesistenkite atrodyti taip, lyg marias laiko sugaišote prie veidrodžio. Šiek tiek atsainumo – tai taip prancūziška!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis