Lietuvos garsenybėms laisvalaikio apranga – ne mažiau svarbi už sceninį įvaizdį

Lietuvoje žinomus žmones yra įprasta matyti pasipuošusius, apšviestus fotografų blykstėmis, žengiančius scena ir nepriekaištingai atrodančius. Žvaigždės dažnai dalija patarimus, kaip atrodyti pritrenkiančiai, kokios jų įvaizdžio paslaptys, tačiau dar vis retai girdime apie jų laisvalaikį ar tai, kokią aprangą ir kodėl jie renkasi ne darbo metu, užsiimdami aktyvia veikla.

Garsūs žmonės kalbėjo apie tai, kodėl aktyviam laisvalaikiui yra svarbu pasirinkti kokybišką aprangą. Muzikos prodiuseris buvęs „Kastaneda“ grupės narys Lukas Pačkauskas – snieglenčių sporto fanas, nepamirštantis, jog kelionės į kalnus lagamine visuomet turi atsirasti patogūs, reikalingos kūno temperatūros išlaikymu pasižymintys, arba kitaip termo apranga vadinami drabužiai.

Organizatorių nuotr.

Slidinėju jau gal aštuonis metus, Austrijoje esu įgijęs ir slidinėjimo trenerio sertifikatą. Tokia profesija buvo reikalinga vien savo malonumui – muzikos prodiusavimo į slidinėjimo trenerio darbą iškeisti neplanuoju, tačiau šis sportas man tikrai patinka. Taigi, į kalnus vykstu kiekvienais metais, atėjus slidinėjimo sezonui – netgi po kelis kartus. Kaip žinia, kalnuose stipriai jaučiama klimato kaita ir prie oro permainų prisitaikyti yra gana sunku. Būdamas kalnuose turėjau progą išbandyti iš merino vilnos trikotažo pagamintą aprangą ir, galiu pasakyti, kad ant džemperio nė nereikėjo vilkėti striukės!” - „Devold“, seniausio vilnonio trikotažo aprangos gamintojo Norvegijoje, parduotuvės atidarymo metu kalbėjo L. Pačkauskas.

Organizatorių nuotr.

Aktorė Gintarė Latvėnaitė pasakoja, jog su vyru Kirilu Glušajevu beveik visą savo laisvalaikį praleidžia gamtoje ir, progai pasitaikius, renkasi šiaurietišką ėjimą, todėl taip pat nepamiršta pasirūpinti specialiais drabužiais.

Organizatorių nuotr.

„Praleisdami lauke ypatingai daug laiko, susiduriame su įvairiomis, besikeičiančiomis oro sąlygomis. Dėl šios priežasties, ypač šaltuoju sezonu, sveikatai reikia skirti ypatingą dėmesį. Tai reiškia – vilkėti pastovią kūno šilumą palaikančius bei drėgmę išgarinančius drabužius,“ - žmonai antrino K. Glušajevas.

Organizatorių nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis