Kaune – ispaniškos kolekcijos pristatymas

Antradienio vakarą Kaune esančioje „Punt Roma“ ispaniškų drabužių parduotuvėje vykusio renginio metu žinomos kaunietės, Vairuojančių moterų asociacijos narės, pristatė naujo sezono kolekciją.

Veiklios moterys kolekcijos demonstravimui pačios rinkosi drabužius, labiausiai atitinkančius jų stilių, figūros privalumus.

Organizatorių nuotr.

Mados ir grožio vakarui dirigavo žinoma aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, ketvirtadienį išskrendanti į Los Andželą, kur vyks garsaus armėnų režisieriaus Jivan Avetisyan filmo "Paskutinis gyventojas" (The Last Inhabitant) peržiūra. Šiame filme lietuvių aktorė sukūrė pagrindinį vaidmenį.

Organizatorių nuotr.

"Kino renginiui jau išsirinkau juodą suknelę su auksinėmis detalėmis. Sakyčiau, ši suknelė paslaptinga, moteriška, bet kartu ir labai "sandriška", - apie savo pasirinkimą su šypsena kalbėjo S. Daukšaitė-Petrulėnė. Jauna moteris pastebėjo, kad daugelis stilistų jau žino, kad jos stilius savotiškas, "sandriškas", o tai reiškia - santūrus, elegantiškas. "Nemėgstu išsiskirti iš minios, vertinu subtilumą", - po renginio sakė aktorė.

Organizatorių nuotr.

Tuo tarpu naująją „Punt Roma“ kolekciją demonstravusi žinoma kaunietė, prancūzų kalbos specialistė Jolita Kuliešytė neslėpė, mėgstanti išsiskirti iš minios, ypatingai einant į vakarėlius, nevengianti ryškių spalvų, masyvių aksesuarų. Iš naujosios kolekcijos J. Kuliešytė pasirinko figūrą išryškinančias kelnes.

Stilizuotų medalių kūrėja Irina My-My sakė, jog jai svarbiausia, kad visi aprangos variantai tarpusavyje derėtų. "Nesu prisirišusi prie vieno stiliaus. Kartais norisi užsidėti plėšytus džinsus ir sportbačius, o kartais pasirenku elegantišką kostiumėlį", - sakė aksesuarų kūrėja, kolekcijos demonstravimui pasirinkusi spalvingų gėlių motyvais margintą palaidinę, taip norėdama pratęsti vis labiau tolstančią vasarą.

Organizatorių nuotr.

Vestuvių planuotoja Agnė Martinkėnė neslėpė kartais norinti elegantišką stilių suderinti su grubesniais akcentais, tarkim elegantišką suknelę - su grubokais batais ar aksesuarais. Iš naujos kolekcijos moteris pasirinko universalų drabužį, tinkantį ir darbui, ir vakarėliui - įmantrių raštų ir ornamentų suknelę.

"Esu modistė, bet ne etikečių vergė", - apie save sakė ketvirtoji renginio dalyvė, menininkė, konkurso "Lietuvos ponia" dalyvė Rita Kybartienė, kolekcijos demonstravimui pasirinkusi elegantišką skraistę.

Organizatorių nuotr.

Pasirinktus moterų aprangos variantus iš naujosios kolekcijos vertino stilistė Jolita Mackevičiūtė, apibendrinusi, kad ilgi, žemę šluojantys paltai, didelės dygsniuotos striukės ir trumpi kailinukai - šio sezono madingiausi palydovai.

Vakaro akimirkos:

Robertino Valiulio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis