Sušalusi mados pasaka užbūrė stilingus vilniečius

Prekybos centre "Panorama" esančioje parduotuvėje "Pietro Filipi" mados vakaras "Sušalusi pasaka" paviliojo stiliaus naujienomis besidominčius vilniečius.

Į renginį atvyko aktorė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė, Vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė, stilistas Artūras Samoilenko, modelių agentūros vadovė Aistė Andrijauskaitė, marketingo specialistas Nerijus Kalinauskas ir kt. Vakaro metu svečiai galėjo susipažinti su naujausia 2016 m. rudens-žiemos kolekcija.

Organizatorių nuotr.

Pagrindinė "Pietro Filipi" šaltojo sezono kolekcijos inspiracija yra paremta sušalusios akimirkos koncepcija. Būtent sušalusi akimirka reprezentuoja laiko fragmentą, taip vadinamąjį statiškąjį momentą ir minčių tėkmę bei mūsų įsivaizdavimus ar prisiminimus, kai kažką sutinkame pirmąjį kartą. Tas reginys – tai sušalusi pasaka, be praeities ar ateities. Kai esame vieni su savo istorija, kurią kuriame mintyse.

Organizatorių nuotr.

"Pietro Filipi" kolekcija susideda iš skirtingų temų. Vienos jų yra įkvėptos sušalusios gamtos motyvų bei rudens floros ir faunos. Kitos – rafinuoto moters portreto, ar didesnio romantinio pajautimo, kuris pabrėžia istoriją ir dailę madoje.

Organizatorių nuotr.

Pagrindinės spalvos primena brangakmenius – smaragdo žalia, opalo pilka, rubino raudona ir safyro mėlyna. Prabangūs audiniai, ekskliuzyvinės kailio detalės, modernūs laisvi ir prigludę siluetai bei kirpimai tiks rafinuotai miesto moteriai, vertinančiai eleganciją.

Organizatorių nuotr.

Vyrams skirtoje kolekcijoje vyrauja epinė ir intymi stichija, paremta nuošaliu gamtos elementų tyrinėjimu bei klajokliška dvasia. Didinga istorija pasakoja apie gilią žiemą, kuri pasižymi ramiu ir didingu emocinio intensyvumo ir atmosferos frikcijos susidūrimu. Kolekcija tiks moderniam šių dienų vyrui, vertinančiam kokybę ir minimalistinį dizainą.

Organizatorių nuotr.

Vakaro akimirkos:

Robertino Valiulio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis