Modelis S. Starkutė pristato savo naują kolekciją

Modelis Simona Starkutė džiaugiasi sėkminga karjera ne tik mados pasaulyje.

Vos prieš pusę metų savo prekinį ženklą „SbyS“ pristačiusi jauna moteris nesiliauja tobulėti. Drabužių kūrėja pristato naują laisvalaikiui skirtos aprangos kolekciją ir tikisi, kad vis daugiau lietuvių atvers spintą jos drabužiams.

Organizatorių nuotr.

Naujoje kolekcijoje – daugiau spalvų, nematytų drabužių modelių ir akį traukiančių aplikacijų. S. Starkutės ir klientų noru atsirado juoda, tamsiai pilka spalvos, o trumpas džemperių rankoves pakeitė ilgos. Tokie drabužiai leis lietuviškos mados mylėtojams ne tik stilingai, bet ir šiltai jaustis.

Organizatorių nuotr.

S. Starkutė pasakoja, kad užsienyje laisvalaikiui skirta apranga yra itin populiari. Žmonės renkasi patogius drabužius einant apsipirkti, į kiną ar pasivaikščiojimui po parką. Į Lietuvą ši mada atkeliauja mažais žingsneliais. „Gal todėl daug klientų – lietuviai, gyvenantys užsienyje. Galbūt taip yra ir dėl to, jog visada malonu pasipuošti savo šalies kūrėjo drabužiu. Tai savotiška patriotiškumo išraiška“, – šypsosi prekinio ženklo įkūrėja.

Organizatorių nuotr.

Kartu su S. Starkute pristatant naujausią kolekciją pozavo profesionalus šuolininkas į vandenį Ignas Barkauskas. Po fotosesijos kalbintas I. Barkauskas juokėsi, kad iki Simonos profesionalumo jam dar toli. „Simona – žymus modelis ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Džiaugiuosi, kad ji buvo kantri ir padėjo man prisijaukinti foto objektyvą. Simona išties draugiška, linksma, turinti puikų humoro jausmą moteris. Dirbti su ja buvo vienas malonumas“, – gyrė sportininkas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Nuotraukų autorius - Andrius Burba

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis