Šventiniam vakarui: suknelių TOP 7 iš garsių filmų

Artėjant gražiausioms metų šventėms pradedame dairytis to išskirtinio įvaizdžio, kuris per Kalėdas ir ypač – Naujųjų metų naktį paskatintų pasijusti ypatingai.

Neretai renkamės madas diktuojančių parduotuvių naujienas, tačiau galbūt vertėtų atsigręžti į progines sukneles, siejamas su puikiai žinomais filmais? Pasisemkite įkvėpimo iš neeilinių aktorių ir 2017-uosius sutikite it nužengusios iš ekrano.

Maža juoda suknelė dideliems nuotykiams – „Džeimsas Bondas: Paguodos kvantas“

Organizatorių nuotr.

Nuotykiams ir iššūkiams neabejingos merginos, linkusios trypti rytais iki tenka nusiauti batelius, gali lygiuotis į Džeimso Bondo partneres. Sumanios, greitai reaguojančios, tvirtos ir nepalūžtančios, galinčios suvilioti metusios vos vieną žvilgsnį – būtent tokios yra slaptojo agento palydovės. „Paguodos kvanto“ veikėja Camille Montes į iškilmingą renginį ateina ne tik apsiginklavusi, bet ir pasipuošusi maža juoda suknele: tokią, kuri puikiai atrodo, tačiau leidžia jaustis laisvai ir patogiai.

„Pusryčiai pas Tifanį“: klasikinis stilius pagal Audrey Hepburn

Organizatorių nuotr.

Klasika gyvuoja per amžius! Legendinė filmo veikėja Holly Golightly – naivi, ekscentriška ir be galo stilinga būtybė, kuria žavisi ne vienas vyriškis. Juoda, ilga suknelė atvira nugara, kurią dėvi A. Hepburn, yra tapusi rafinuoto skonio etalonu, noriai mėgdžiojamu įvairiuose pobūviuose. H. Golightly rolė laikoma viena reikšmingiausių A. Hepburn karjeroje, o filmas „Pusryčiai pas Tifanį“ – palikęs įspaudą JAV kultūroje kaip itin estetiškas ir istoriškai reikšmingas kūrinys. Taigi, pasirinkusios žemę siekiančią suknelę, baltų perlų vėrinį, ilgas juodas pirštines ir pasidabinusios nuoširdžia šypsena Naujųjų metų išvakarėse neliksite nepastebėtos.

Švelni romantika iš „Puikybės ir prietarų“

Organizatorių nuotr.

Toms, kurios žiemos šventes sieja su svaiginančiu, pirmąją meilę primenančiu stebuklo jausmu ir toms, kurios Naujuosius metus su malonumu pasitinka be išorinių blizgučių, puikiai tiktų įsikūnyti į angliškos dramos „Puikybė ir prietarai“ veikėją. Keira Knightley vaidinama Elizabeth Bennet pasižymėjo išmintimi, žaismingumu ir šmaikštumu – tokios savybės darė jauną merginą itin patrauklia. Patogi, uždara suknelė ilgomis rankovėmis – žavus konservatyvumas, parodantis, kad Jums kur kas svarbiau kerėti ir švytėti vidumi nei atvirai flirtuoti.

Plevenanti mistika iš „Žiedų valdovo“

Organizatorių nuotr.

Naujųjų vakarą norėtumėte atrodyti moteriškai, tačiau labai paslaptingai? Jei „Žiedų valdovo“ ekranizacija – Jums nesvetima, siūlome įsikūnyti į Kate Blanchet atliktą Galadrielės vaidmenį. Viena galingiausių ir teisingiausių Viduržemio elfų, miško saugotoja Galadrielė – išdidi, nekalbi, baltos šviesos švytėjimo lydima būtybė. Jei 2017-uosius ketinate sutikti elfės vaidmenyje, iki išbaigto įvaizdžio nepamirškite apsisiausti permatoma skraiste, pasibarstyti blizgančiomis dulkėmis, užsidėti smailias ausytes ir diademą.

Viliokiškai pavojingas stilius: „Ponas ir ponia Smitai“