Šventinė kolekcija: juoda turi galybę atspalvių

„Tai bus pirmoji mano kolekcija, kurią sukūriau Vilniuje, pro savo studijos langus žiūrėdama į raudonus senamiesčio stogus“, - sako dizainerė Ingrida Rutkauskaitė (33).

Ne taip seniai iš Kauno persikėlusi gyventi į sostinę, Ingrida prieš šventes paskendusi kūryboje – šį vakarą, per savo mados namų „Ingrid Inži Couture“ atidarymą ji pristatė pirmąją savo puošnių vakaro suknelių kolekciją.

Organizatorių nuotr.

„Juoda yra elegancijos simbolis“, - įsitikinusi dizainerė. Ji neabejoja, kad juodą suknelę užsivilkusi moteris, niekuomet neprašaus pro šalį. Nebent... Nebent bus apšaukta nuobodžia.

Organizatorių nuotr. (M. Žičiaus nuotr.)

„Tačiau juoda gali atrodyti kitaip“, - sako Ingrida ir yra pasirengusi laužyti stereotipus. Žiemą ir rudenį lietuvių pamėgtos spalvos sukneles ji puošia kitų spalvų nėriniais, aplikacijomis, detalėmis ir akcentais.

Organizatorių nuotr.

Pati Ingrida savo spintoje turi gal šešias juodas sukneles. „Nešioju jas visur, - pasakoja. – Velkuosi į pasimatymą, į susitikimą su draugėmis, rengiuosi eidama pasivaikščioti arba į neįpareigojantį vakarėlį. Kiekvienai progai išsirenku pačią tinkamiausią juodą“.

Organizatorių nuotr.

Sunku patikėti, tačiau juoda turi galybę atspalvių. „Dažnai nustebinu savo klientes, kai pradedu rodyti medžiagas – juoda su pilku atspalviu, žalsvai juoda, juodai mėlyna, juoda maišyta su raudonojo vyno spalva, tikrai, kokių tik juodų nebūna!” – šypsosi Ingrida.

Organizatorių nuotr.

Puošnių suknelių kūrėja visiškai tikra: šventės ir yra tam, kad moterys pasipuoštų, kad pagalvotų apie save, kad papildytų savo garderobą. „Visos mes norime atrodyti gražiai, nenuobodžiai. Pagalvojau, kad šiek tiek spalvų ir seksualumo mano kurtoms šventinėms suknelėms, tikrai nepamaišys“.

Organizatorių nuotr.

Ingridos sukurtas vakarines sukneles „Ingrid Inži Couture“ mados namuose demonstravo žinomos moterys – Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė, modelis Rūta Gajauskaitė, mados mugių organizatorė Meda Kišonė, bene garsiausio Lietuvos konditerio Ali Gadžijevo žmona Patricija Gadžijeva, aktorė Karina Stungytė, modelis, tinklaraštininkė Simona Burbaitė.

Vakaro akimirkos:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis